Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem 1. 3. 2014, otvírání studánek. :-)

Čerstvý jihovýchodní vítr, 3°C. Patnáct minut jsem bojoval s větrem, aby Betina neodlétla někam ke Krušným horám. Tedy do té doby, než jsem měl ruce zmrzlé na rampouch a málem šlápl do lanince/jelenince/srnince/muflonince/kravince (podle toho kterého zviřátka).
Ovšem tímto považuji letošní letovou sezonu za otevřenou. :))

Nový, rychlejší, menší a obratnější (přemotorovaný, ale to je i origoš ]:) ) Pitts Special bude zalétnut přibližně v polovině května. Kurňa, já se těším.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
do lanince Jsem hnidopich. Nemá být mimořádně správně laňince? Když je to laň? Patnáctiminutový bo…
IQ37 01.03.2014 18:49
IQ37
Nemá.
oldsoft 01.03.2014 18:55
oldsoft
Ale dokázat to nemůžeš. :-D poslední
IQ37 02.03.2014 09:27
IQ37
To je nějaká nová oficialita? Co čekám nejdřív, je 21.3. Ostarot a 1.5. Beltin. 1.3. není nic.
mif 01.03.2014 21:19
mif
To je moje studánka. Já vím, že je trochu brzo a že ten správný termín je snad po sv. Jiřím... "Ale…
Zarniwúp 01.03.2014 21:25
Zarniwúp
Jezukriste, já ti přece nic nevyčítám a nepsuju! Jsem jen rád, že uznáváš "vlastní" svátky v této př…
mif 01.03.2014 21:31
mif
A to ještě nevíš, že tohle moje otvírání studánek je dlouhodobá tradice. Začala, když jsem si dneska… nový
Zarniwúp 01.03.2014 21:44
Zarniwúp

To je moje studánka.
Já vím, že je trochu brzo a že ten správný termín je snad po sv. Jiřím... "Ale podívejte se pane, já nejsem nikde organizován a tak si můžu slavit co chci, jak chci a kdy chci." :-)
Nebo už má otvírání studánek někdo registrované? :-? No možný je všechno.

edit: Samozřejmě, napsal jsem do nadpisu dnešní datum a první blbost, co mě napadla. ;-)

Jezukriste, já ti přece nic nevyčítám a nepsuju! Jsem jen rád, že uznáváš "vlastní" svátky v této překřesťanované (a vůbec přenadkomerční) době. Tvé studánce přeju sílu a vitalitu. A ještě než se zeptáš - můj sigil je starší, než si umíš představit.

A to ještě nevíš, že tohle moje otvírání studánek je dlouhodobá tradice. Začala, když jsem si dneska chtěl jít konečně zalítat a zjistil jsem, že je prvního.
Myslím, že nemusím vysvětlovat, že tady u toho popíjím Klášter a hihňám se. :-)
No ale svátek by to mohl být fajn, to zase jo, zkusím ho dodržovat. To já rád.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru