Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem 1. 3. 2014, otvírání studánek. :-)

Čerstvý jihovýchodní vítr, 3°C. Patnáct minut jsem bojoval s větrem, aby Betina neodlétla někam ke Krušným horám. Tedy do té doby, než jsem měl ruce zmrzlé na rampouch a málem šlápl do lanince/jelenince/srnince/muflonince/kravince (podle toho kterého zviřátka).
Ovšem tímto považuji letošní letovou sezonu za otevřenou. :))

Nový, rychlejší, menší a obratnější (přemotorovaný, ale to je i origoš ]:) ) Pitts Special bude zalétnut přibližně v polovině května. Kurňa, já se těším.

Předmět Autor Datum
do lanince Jsem hnidopich. Nemá být mimořádně správně laňince? Když je to laň? Patnáctiminutový bo…
IQ37 01.03.2014 18:49
IQ37
Nemá.
oldsoft 01.03.2014 18:55
oldsoft
Ale dokázat to nemůžeš. :-D poslední
IQ37 02.03.2014 09:27
IQ37
Mekkost n ve slove lan je v laninci vyjadrena uz tim mekkym i :)
merlouska 01.03.2014 20:07
merlouska
Mekkost n Spíš ň, ne? Sorry, ale psaní (a následné čtení potom) bez diakritiky mi přijde na houno.…
Dale Cooper 01.03.2014 20:09
Dale Cooper
Patnáctiminutový boj s větry No ještě tohle k tomuhle. :-D
Zarniwúp 01.03.2014 20:08
Zarniwúp
To je nějaká nová oficialita? Co čekám nejdřív, je 21.3. Ostarot a 1.5. Beltin. 1.3. není nic.
mif 01.03.2014 21:19
mif
To je moje studánka. Já vím, že je trochu brzo a že ten správný termín je snad po sv. Jiřím... "Ale…
Zarniwúp 01.03.2014 21:25
Zarniwúp
Jezukriste, já ti přece nic nevyčítám a nepsuju! Jsem jen rád, že uznáváš "vlastní" svátky v této př…
mif 01.03.2014 21:31
mif
A to ještě nevíš, že tohle moje otvírání studánek je dlouhodobá tradice. Začala, když jsem si dneska…
Zarniwúp 01.03.2014 21:44
Zarniwúp

To je moje studánka.
Já vím, že je trochu brzo a že ten správný termín je snad po sv. Jiřím... "Ale podívejte se pane, já nejsem nikde organizován a tak si můžu slavit co chci, jak chci a kdy chci." :-)
Nebo už má otvírání studánek někdo registrované? :-? No možný je všechno.

edit: Samozřejmě, napsal jsem do nadpisu dnešní datum a první blbost, co mě napadla. ;-)

Jezukriste, já ti přece nic nevyčítám a nepsuju! Jsem jen rád, že uznáváš "vlastní" svátky v této překřesťanované (a vůbec přenadkomerční) době. Tvé studánce přeju sílu a vitalitu. A ještě než se zeptáš - můj sigil je starší, než si umíš představit.

A to ještě nevíš, že tohle moje otvírání studánek je dlouhodobá tradice. Začala, když jsem si dneska chtěl jít konečně zalítat a zjistil jsem, že je prvního.
Myslím, že nemusím vysvětlovat, že tady u toho popíjím Klášter a hihňám se. :-)
No ale svátek by to mohl být fajn, to zase jo, zkusím ho dodržovat. To já rád.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru