Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Ukrajina

sémantická analýza opravdu funguje. :-D detekce radka je skoro 100%. udělal kolečko.

:-D:-D:-D To má být jako argument do diskuze? Pokud již nemáte žádné, tak se to dá ukončit přece elegantněji, než že si začnete vymýšlet ničím nepodložené hovadiny... Ale dobře, pro Chocholouška jsem byl v jiné diskuzi Robert (nebo jak), pro vás budu třeba Radkem, když vás to uspokojí ;-)

Pokud vy vidíte hlavně

strategický význam poloostrova

a jeho souvislost s dnešním postupem Ruska, v době kdy na Ukrajině došlo k revoluci, tak je to přinejmenším divně načasované, nemyslíte? Ale to se už jenom opakuji, vy o argumenty stejně nestojíte...
Já nevím, že pokud nedržím stranu rusákům a v podtatě ji nedržím nikomu, rád bych jenom aby Ukrajinci dopadli lépe než mi po revoluci v r. 89, tak jsem pro vás snad pomalu třídní nepřítel :-D:-D A to je přesně to, na co jsem se snažil poukázat, jak je ta společnost pěkně rozdělená jak v ČR, tak v nadnárodním měřítku a jak si každý hájí ty svoje "pozice" do roztrhání těla :-)

Ale pokud vás to uklidní, tak ano, Rusko je zde tím spravedlivým arbitrem, Putin je v podstatě takový Mirek Dušín, na Krymu chce jen osvobodit své již 60 let utlačované občany, protože Krym byl Ukrajincům jenom "zapůjčen" po dobu, kdy budou na straně "dobra" (Ruska), za revolucí na Ukrajině může USA, Izrael a jediným důvodem bylo to, že Ukrajina ohrožuje obilné magnáty na celém světě, proto si najmuli fašisty v čele s Kličkem, kteří vyhnali z trůnu dobroděje Janukoviče, ten utekl jenom proto aby zabránil krveprolití ve své drahé Ukrajině. No a samozřejmě Janukovičův majetek, palác a majetky jeho dětí jsou podvrh a propaganda. Tak nějak? Když si přečtu některé příspěvky, včetně těch vašich, tak mi toto jediné vychází...

Ten poslední odstavec je asi jediná forma "diskuze", kterou uznáváte, když nejste schopen/a vyvrátit jediný argument ani zodpovědět otázky, na které se ptám, ale pouze trapně fabulujete kdo je kdo :-D

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat