Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Ukrajina

Nejde o nabiflování ale spíše o ten cit, který bys znalostmi měl získat...nemůžu se smířit s tím, že bych si pod triko dával ruskou vlajku a podobně. Bavil jsem se o bezzubosti rady bezpečnosti OSN, ale odsoudit OSN, to opravdu ne. Fascinuje mě, že říkáš naštěstí při pomyšlení stavu a jednání, které by bylo po právu. S tím nemohu souhlasit, právo je sice jen minimum morálky společnosti, ale jak koukám na současný stav, bohužel ani toto nestačí. Každému je právo úplně někde u zadku, ne? Ale každý na něj spoléhá dennodenně, že něco za něj upravuje - každý den když nastupuješ do MHD, kupuješ rohlíky, koupíš boty - spoléháš, že je vše nějak spravedlivě upraveno a nedohaduješ se s prodejcem, zda je odpovědny za vady a podobně. Jen u MP jako práva mezi státy je to komplikovanější.... omlouvám se, ale tvoje názory mi přijdou prostě takové bránící se stavu, který je žádoucí, správný.... To je asi jak přístup společnosti, my právníci jsme necharakterní svině, ale při prvním problému každý vyhrožuje, že si vezme právníka :D

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat