Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Pujcky

jasne ale vem si kdyz si pujdu koupit sedacku do super truper design obchodu a dam za ni 80tis hotove tak to nikdo resit nebude ale beda jestli pujdu do aska nebo ikei a vezmu sedacku za 10tis na splatky. to uz je pruser. ale proc? Setkala jsem se s nazorem ze kdyz si beres neco na splatky tak na to vlastne nemas a kupovat by se to nemelo. ale prece kdyz na to nemam tak zaplatim max 1-2 splatky na vic nemam a oni mi tu vec seberou plus casto jeste napari penale. ale kdyz ji dosplacim tak na to prece mam ne? nebo se na to koukam spatne???????ale taky je to o tom ze nekam prijedu a slysim: ty mas super telefon a vlastni karu jo? a doma mate kinect? hmmm ses za vodou ze? ale nikdo nevidi ze ja makam jak sroubek, nechlastam, nekourim, neparim, nechodim do kina, zatim nemam deti ... radsi si vydelam na tohle ale ano, nemam doma ve skrini 300tis. ale rozdil je v tom ze ja kdyz budu chtit jet na dovolenou na aljasku tak mi nebude lito dat např. 50tis (kdyz je budu mit-na dovcu si pujcku neberu) a odjet. ale jim jo pac by neprezili ze jim z uctu zmizelo tolik penez i kdyz za vec/vylet/dovcu kterou by treba chteli. kolega by si treba nikdy neporidil drahy auto (=pro nej drazsi nez 250tis) ale miluje auta a radsi bude chodit po vilovych ctvrtich na prochazku a okoukavat parkovaci mista. on pry nemusi tu danou vec vlastnit. on je rad ze ji vidi. to je podle me ale totalni blbost::) prece vydelavam abych si mohla neco koupit ne?

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat