Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Danfoss Randall TP5000 - programování

Zdravím ... nevím kam tohle zařadit tak to dávám sem
... dostal se mi do ruky tenhle termostat (viz. obrázek pod přízpěvkem) a potřeboval bych ho naprogramovat ... ale nevím jak, českej manuál sem nenašel a z anglických sem to vůbec nepochopil a původní návod nemám. Nevěděl byste někdo jak se s ním pracuje? ... Zjistil sem jak se nastavuje čas a den, ale to je asi tak všechno.
[114754435_2_644x461_nowy-programator-pokojowy-danfoss-dodaj-zdjecia.jpg]

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
ale stejně ... kdybyste někdo věděl tak napište
Cross-san 30.01.2014 07:46
Cross-san
Nejjednodušší asi bude vyjít z tohohle návodu - http://www.gentoogroup.com/for-customers/repairs/hav…
marekdrtic 30.01.2014 09:53
marekdrtic
jo už se mi pvedlo ten termostat resetovat aby zas měl 6 nastavení za den ... díky za návod poslední
Cross-san 30.01.2014 16:56
Cross-san

Nejjednodušší asi bude vyjít z tohohle návodu - http://www.gentoogroup.com/for-customers/repairs/having-trouble-with-your-central-heating/boiler-user-manuals/download/file/amr86u/ - pokusím se vysvětlit, jak změnu těch teplot chápu já:

a) Pro pondělí až pátek:

1) před programováním stisknout tlačítko Reset
2) držet stisknutý PROG dokud dole na displeji nebude MON TUE WED THU FRI
3) tlačítky + a - si nastavíš čas, u kterého chceš měnit teplotu (inkrementuje se to po 10 minutách), tlačítky nahoru a dolu manipuluješ s teplotou
4) Když seš spokojen s nastavením, stiskneš PROG a pokračuješ krokem 3 - nastavením dalšího času a odpovídající teploty
5) Až budeš mít nastaveno 6 předvoleb, automaticky se přesuneš na nastavení teplot pro víkend (zhasne MON TUE WED THU FRI a objeví se SAT SUN) - tam si také nastavíš 6 předvoleb a posledním stisknutím PROG se vrátíš do normálního modu, kdy už bude termostat pracovat s nastavenými teplotami (bude blikat dvojtečka u hodin)

Pokud bys potřeboval přeložit i ten zbytek, tak napiš, klidně.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru