Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Užíváte si sníh za volantem?

S tím svým už neblbnu. Zaprvé se o ibizku bojím a za druhé už má všechny možné vychtávky jako je ABS či protismyk atd... Do smyku už se tomu moc nechce. Jak to začne klouzat, tak si to každé kolo začne rovnat jinak a takřka se do pořádnýho smyku nedá dostat. Pak ti tam pořád blikaj nějaký kontrolky a na to nemám nervy :-D.

Ale letos jsem od kamaráda odkoupil za pár šupů jeho starou mazdu 323 r.v. 1998, 65kW a s tím se panečku blbne, jelikož se o to nebojím, tak za to klidně pořádně vezmu a pak to v tom sněhu vážně lítá. Letos bych ji ještě alespoň jednou vytáhl někam do hor a pořádně ji projel. Tady už nám ten sníh leze zase dolů... Což jsem rád, aspoň ibizku tolik nežere ta hnusná sůl co na ty silnice sypou :-D.
To mi připomíná, nedávno jsem potkal jednoho z mladých řidičů (také mezi ně patřím) ve škarpě na střeše. Když jsem zastavil abych pomohl taky povídal, že na sněhu zkoušel co to umí. Ten jeho čtyřkovej golf z toho neměl zrovna radost.. No nic jde se spát.
Dobrou...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat