Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Z Bratislavy do Schwechatu..

Jo, ja taky radsi dorazim na letiste se slusnym predstihem. Radsi budu dve hodiny zbytecne cumet na letisti, nez abych si nechala letadlo uletet.

Vtipny bylo jedno: Kdyz jsem byla pred par mesici ve Stockholmu, tak jsem mela odlitat nejak v 9:30, cesta na letiste cca 40 minut autobusem, takze jsem si naridila budika na 5 rano, abych uz mohla byt v 6 u autobusu. No behem tech 5 hodin spanku jsem se 3x probudila a kontrolovala cas a naposled jsem se probudila ve 4:58 :-D Fakt zajimavy, jak to podvedomi pracuje a vi, ze si ten cas proste hlidat musi.

Jinak vidensky letiste teda neznam, ale na zaklade tech par zkusenosti si troufam tvrdit, ze neni az tak tezky se na letistich zorientovat. Vsude cedule a tak. A kdyz clovek opravdu dorazi 2 hodiny pred odletem, tak vsechno v klidu najde. I kdyz na takovem Heathrow bych si tim asi uplne jista nebyla, tam jsem jednou prestupovala a vezli nas z terminalu na terminal 15 minut autobusem. :-D

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat