Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Poplatek u doktora/v nemocnici

Tak takovéhle mám rád, co remcají někde u piva nebo v diskusích, vědí o tom kulové a sami s tím nechtějí nic dělat. Mám známého praktického lékaře co už párkrát platil pokutu několik desítek tisíc korun, protože chtěl léčit lidi tak jak si myslel, že by je léčit měl a překročil náklady o kterých si soudruzi ze zdravotních pojišťoven mysleli že by se překračovat neměly. Netvrdím, že pár vyvolených se do lázní dostat nemohlo, ale spíš to bude obráceně - lékaři se budou snažit ušetřit a někteří potřební nemusí dostat to co by potřebovali. Co se týká předepisování léků na někoho jiného - každý má možnost si nechat pořídit výpis, co na jeho jméno zdravotní pojišťovna zaplatila. Já jsem byl jednou popotahovaný od cajtů - nějaká doktorka odněkud, kde jsem snad v životě nebyl na mé rodné číslo vydala recept. K těm masážím a solným jeskyním - setkal jsem se s názorem (nevím, zda pravdivým), že někteří lékaři na tyhle provozovatele mají kontakt a pacientům co by nárok na lázeňskou léčbu nárok mohli mít je odmítnou napsat a pošlou je právě k těm provozovatelům.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat