Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Poplatek u doktora/v nemocnici

Nerikejte mi ze kdyz si clovek jde lehnout na tyden do nemocnice tak za ten tyden ma nizsi naklady? vodu nepouziva, elektrinu na minimum veci, pokud ma plynovy kamna tak dejme tomu temperuje na 13st a ne na 23st s radiem a tv toho moc udelat nejde pravda ale znam ze sveho okoli tunu lidi kteri tyhle poplatky ani neplati a tukali si na celo ze jsem se k nim prihlasila...jasne ze zalohy ma nastaveny stale stejne a urcity usetreni tu je v ramci rocniho vyuctovani. ne moc pravda ale je. videla jsem to u dedy pri jeho hospitalizaci. to je stejny jako s laznema. driv tam jezdil kazdej druhej jestli je potreboval nebo ne. dnaska ti urcitou operaci udelaji laparoskopicky a za dva dny jdes domu a nikoho nenapadne o nejakych laznich uvazovat. kazdopadne je fakt ze by zdravotnictvi potrebovalo mega reformu a hlavne aby se nekradlo a to nejen ve zdravotnictvi....no nebylo by tu krasne? obcas si rikam jestli nema cenu jit na 2-3 roky delat poslance a pak mit klid...bohuzel s mym stestim by me zavreli po 2 mesicich :-D

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat