Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Poplatek u doktora/v nemocnici

Hezky jsi to rozdělil, využiji členění na odstavce a budu jen číslovat. ;-)
1. Souhlas, nicméně můj praktik si pořídil mj. do ordinace EKG, takže už nemusím lítat přes celé město na internu, když ho potřebuju udělat, pak si pořídil třeba lednici na vakcíny, takže když jdu na očkování, nemusím nejdřív k praktikovi, který vypíše recept, pak s receptem do lékárny pro vakcínu a pak s vakcínou k praktikovi, který mi ji aplikuje, atd.
2. Pochopitelně, tohle je pitomost bez debat.
3. S tím osvobozováním je to tak, že když jednoho osvobodíš, další platí za dva. Čili pokud osvobodíš děti a důchodce, zaplatí to pracující, kteří ale zase paradoxně o nejvíc přicházejí (důchodcům chodí důchod pořád, zatímco pracující je odkázán na nemocenskou). Už nyní je osvobozena jistá vybraná skupina, tzv. "Sociálně slabí" (soukromě jim říkám "Rentiéři", neboť nepřispívají, ale rentu pobírají) a představ si, že tahle skupina má obvykle početné příbuzenstvo, které třeba napochoduje na oddělení (v rámci návštěv) a úplně v pohodě se v koupelně osprchuje. To jsem si nevymyslel, švagrová v tom špitále dělá.
4. To byla jednoznačně cesta zpět, která neprospěla nikomu.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat