Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Pařížský salát

Nejsem staromilec, ale pamětník. Papír od salámu byl mastný, nyní je mokrý. Rozřízl jsem nyní igelit s uzeným masem a polil jsem se vodou. Naštěstí neobsahovala tuk, tak nebyl ani flek. Pak jsem si přečetl, že výrobek obsahuje pouze 70% masa, zbytek voda. Jídával jsem telecí párky. Nyní mi nabízejí "párky s telecím masem" kolik telecího v té směsi je se nedovím. Vpravování vody do masa jehlami, ledovou tříští do párků či klobás, Zmražování suchým ledem atd bylo nemyslitelné. Majonéza = vejce a olej. Podívejte se, co jíte dnes.
Bolševická norma na konzervy - maso bylo definováno jako "svalovina". Nyní "poživatelné části" . Jak se poživatelnosti dosahuje nebudu uvádět s ohledem na vaše žaludky. Stará definice piva - Pivo je slabě alkoholický nápoj vyrobený z ječmene, chmele a vody pomocí pivních kvasinek, požívaný za současného dokvašování. (kvasinky - vitamíny B...) Stupeň alkoholu byl zajištěn množstvím surovin a kvasným procesem. Nyní se uvaří "silné" pivo, které se ŘEDÍ na patřičný stupeň. O tom, že kvasinky jsou mrtvé svědčí záruka rok a nutnost použít CO2 na bublinky (pamětníci znají autosifon a šampus z levného vína) I cesta piva hovoří o všem. Z tanku v pivovaru do hovnocucu, z něj do tanku v hospodě kde se přidá CO2 a pivaři, kteří tvrdí, že nejlepší je točené.:-D Co se nyní přidává do piva na pěnění konzervaci atd ......

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat