Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Vánoce a vegetariáni

Čau, jen tak mě napadlo, co si dávají ke štědrovečerní večeři vegetariáni a různí vegani apod? Pro nás je samozřejmostí smažený kapr, ale oni maso přece nejí. Tak co si dávají k salátu?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
No jo,kachnička.Po dlouhé době jsem si doma jednu kachničku upekl,k tomu jsem si udělal bramborový k…
tuta 23.12.2013 21:26
tuta
To já kachničku mít nebudu, bo bych to žral asi jen já sám a nechceme na svátek dělat žrádlo pro jed…
Prasak 23.12.2013 21:46
Prasak
Šak jo,já ju sežral sám,holky to nechcou :-D
tuta 23.12.2013 21:51
tuta
Já se musím dělit. :.(
Zarniwúp 23.12.2013 22:07
Zarniwúp
Kača sa zežrať dá. To taková husa...
mif 23.12.2013 22:19
mif
Já nepíšu, že chci. Já musím. Se synem. Péct dvě kachny manželka odmítá.
Zarniwúp 23.12.2013 22:30
Zarniwúp
Péct dvě kachny manželka odmítá. Tak si upec vlastni. Ma to teda dva osemetne problemy. Bud se man… poslední
RedMaX 24.12.2013 00:41
RedMaX

No jo,kachnička.Po dlouhé době jsem si doma jednu kachničku upekl,k tomu jsem si udělal bramborový knedlíky a kysané zelí,velká dobrota.Akorát mě zarazilo,kterak ta kachna smrděla,když se pekla,to byla fakt síla,Ptal jsem se staříku,jak jim voněla,nebot si taky jednu brali a poudali,že byla silná jak svina.Asi nějaká aromat Penny šarže.Příště jí uříznu biskupa ještě za syrova,prej to sráží ten odér.

Péct dvě kachny manželka odmítá.

Tak si upec vlastni.

Ma to teda dva osemetne problemy. Bud se manzelka nastve, ze nenechas peceni na ni a bude doma tichy tejden nebo naopak (zvlast pokud teda to peceni dopadne dobre) zjisti, ze by pect nemusela a priste uz budes pect jenom ty. :-D

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru