Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Vánoce a vegetariáni

Proboha to ne... Jen jsem Tvůj příspěvek dotáhl "ad absurdum", vždycky je, podle mě, třeba se dívat, kam by ten, či onen názor (precedens) mohl dojít, kdybychom šli v tom duchu dál a dál a dál... Osobně nevidím v pití mléka nic závadného. Ono de facto mléko znali už indiáni, byť ho pili velice zřídka a z divokého skotu, pokud ho ulovili, ale mléko to bylo velice podobné tomu dnešnímu (samozřejmě ne tatramléko v krabici s trvanlivostí 3 měsíce a 1% (nebo kolik to má) tuku...)
Takže snad se nezlobíš, ale jak píšu, pouze jsem Tvůj příspěvek dotáhl trochu do absurdity, kvůli zamyšlení, nic víc nic méně... Jak píšu, ve zbytku s Tebou naprosto souhlasím.

P.S.

Člověk je těžké hovado (tímto se omlouvám hovadům)...... Zasloužíme si jako druh vyhynout.

Sice jsem udělal to, co nemám rád sám, vybral z Tvého textu jen to, co se mi hodí, nicméně nemyslíš, že toto je docela příčina k tomu, si myslet, že "lidstvo" jako takové, moc nemusíš, neřku-li nenávidíš... Ale samozřejmě chápu jak jsi to myslel a troufám si říct, že obecně jsme na stejné lodi...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat