Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Vánoce a vegetariáni

Tak dovolil bych si do toho vnést trchu filosofie... Kde je napsáno, do jakého věku se má, či nemá kojit, jak už dítě, tak třeba zvíře...? Někteří lékaři neodsuzují kojení ani třeba v 10ti letech (mě to třeba nepřipadá normální) a některým přijde kojení ve 3 letech jako nesmysl. Kde je ta hranice? Samozřejmě se to dá přenést i na pití mléka...

No a pokud bychom se té přírody striktně drželi, jak (pokud se pletu, oprav mě) nabádáš Ty, tak dobrá, můžeme zrušit veškerou léčbu, nemocnice, školy, apod. (o nějakých sociálních a podobných zařízeních se ani nebudu zmiňovat). No a mentálně retardované, slabé, neschopné, nemocné a staré budeme v rámci zachování zdravé populace zabíjet... Pak to bude všechno v souladu s přírodou... Nebo kde je vlastně ta hranice, že tady ano a tady ne se inspirovat přírodou? To jen tak trochu k zamyšlení...

Jinak to, že lidstvo degeneruje a směřuje to všechno do (_._) s tím souhlasím, podle mě se to ale nejvíce projevuje v těch nejvyspělejších zemích (včetně té naší) a to vlivem zpohodlnění, rozežranosti, volnému dostání se takřka ke všemu, co hrdlo, mozek a jiné hříšné oudy ráčej a v neposlední řadě nevážení si svobody, možnosti sám nakládat se svým životem a taky strach z odpovědnosti, která je stím spojena :-(

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat