Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Vánoce a vegetariáni

Tak ja jsem takovej skoro vegetarian, normalne maso nejim, mleko nepiju, vejce taky ne, jogurty jsem ted nejak zase zacal, no po novym roce zase prestanu (asi to bude novorocni predsevzeti :-D), syry jim nejak porad, ne moc, ale este jsem se k zruseni syru nedostal. Ono je hlavne problem, ze ciste vegetarianska strava se v Lidlu koupit neda, je treba chodit do tech specializovanejch prodejen zdravy vyzivy a ty jsou hrozne drahy, nehlede na to, ze Lidl je za barakem, zdrava vyziva je neco pres hodinu chuze.

Sam bych si rybu urcite delat nesel, ale na vanoce jsem u rodicu a maminka udela :-), vi ze kapra nejim, takze pocitam, ze jiste koupi nejakou tu tresku ci lososa nebo neco podobnyho a teda urcite mit rybu budu. Spis to problematicky vidim na prvni svatek vanocni, protoze urcite bude husa a teda jeste nejsem rozhodnutej, jestli budu stavkovat nebo to pro jednou preziju taky, naposledy jsem mel na velikonoce doma kachnu, tak si rikam, ze po tom trictvrte roce mozna zase muzu udelat vyjimku. ;-)

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat