Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Reálný svět vs. internet

Jako internet beru jako zdroj zábavy a vědomostí, ale ty sociální sítě jsou dosti přehnané myslím, že už asi jde o novou drogu dnešní mládeže je to snad jediná nehmotná droga. Sám jsem už před půl rokem smazal profil na Facebooku, protože na to se nedalo koukat a nehezky nám to degeneruje mládež... všechny sítě bych deletoval a hotovo no sice by se asi zvedlo procento sebevražd ale radši míň lidí než víc dementů. A taky znám mnoho případů kdy vemou třeba jednu slečnu do práce a pak si ji oťuknou přes facebook zda je vhodnou kandidátkou atd co??? cože?? tak zajímá tě jak dělá nebo zda píše kraviny na FB? Facebook mi akorád brnkal na nervy když jsem sledoval co tam každej píše za kraviny, dnes se už nikdo nebojí dát na internet vše o sobě aniž by se bál že toho někdo zneužije. Srát na to mě internet neovládne a zůstanu pořád opatrnej:!:

Reálný svět a internet to jsou dvě věci, které by se neměli spojovat. Způsobuje to příliš bujnou fantazii, demenci, nerozeznání real/scifi a lží... fajn vaše volba stoupněte si ke zdi a čekejte na mě.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat