Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Asi jsem měl zatím štěstí - kdykoliv jsem něco řešil s policií, byl tam člověk rozhodně na úrovni, d…
Moas 11.12.2013 06:10
Moas
V roce 1991 jsem dělal v Praze, slavili jsme na stavbě padesátku jednoho kolegy... takže jsem byl do…
IQ37 11.12.2013 11:42
IQ37
No, v roce 1991 bylo ještě pětikilo dost těžký peníz...
Dale Cooper 11.12.2013 20:08
Dale Cooper
Žebych nosil po kapsách těžký prachy? To asi ne. :-) poslední
IQ37 13.12.2013 12:37
IQ37

Asi jsem měl zatím štěstí - kdykoliv jsem něco řešil s policií, byl tam člověk rozhodně na úrovni, dokonce i když jsem se ptal pochůzkářů na cosi, tak byli v pohodě a i když jsem omylem vjel do mimořádného zákazu vjezdu a tam mě čapnuli, tak mě jen se slušnou domluvou a pochopením vysvětlili, kudy vyjet ven... Za mě zatím policie dobrý.

V roce 1991 jsem dělal v Praze, slavili jsme na stavbě padesátku jednoho kolegy... takže jsem byl dobře připitý. Ze stavby to bylo k ubytovně asi 300 metrů, nasedl jsem do auta a jel. Zastavili mě policajti. Kvůli tomu, že jsem jel o půlnoci bez světel. Stálo mě to 500,- Kč. Měl jsem jenom tisícovku. Policajt si ji vzal, sedl do auta, zajel do nejbližší hospody a rozměnil ji. Myslel jsem, že se už nevrátí, ale vrátil se a pět set mi vrátil. To byl celý postih. Tolik k pražským policajtům v roce 1991. :-)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru