Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Pozdě zaplacený Sipo

Už jsem se v tom nechtěl vrtat,ale to nejde.Takže,šel jsem na poštu,říkám paní,že chci zaplatit Sipo za minulý měsíc,bo mi přišly pozdě děngy a neodečetl se platba,poté provedena příkazem se vrátila.Povídá že mi veme jenom elektriku,pokud mám od ní doklad,nájem nikoliv,ten prej na družstvě.Ukázal jsem jí staré Sipo a ona,že to není ono,že to musím mít nevybraný ve schránce.Nasrán odcházím domů a vskutku zrovna ten den mě došlo solo Sipo za minulý měsíc na elektriku.Jdu zpět na poštu,zaplatím elektřinu.Zůstává nájem,jdu na bytové družstvo,dvakrát jsem přehozen do jiných dveří.Tam sdělím postaršímu pánovi,že chci zaplatit nájem za listopad.Povídá mi,že to dnes nelze,nebot jim nejede systém.Následuje má exploze vzteku,která končí tím,že můžu zaplatit nájem,tak že mi vypíší stvrzenku na jméno,měsíc.Vyčerpán odcházím domů......
Dnes po několika dnech na mě tuká doma jedna známá,která dělá důvěrníka v jiném domě,že se ten pán u kterého jsem platil hotově nájem na bytovém družstvu kam mě poslaly z pošty,po mě už několik dní shání stylem,že oslovuje ty co mu tam přijdou,zda mě neznají,protože se ten nájem nedá zaplatit u nich,ale peníze mi vrátí na ruku,mám oslovit našeho důvěrníka a ten mi dá číslo účtu,kam to poslat.Ten pán je ředitel toho bytového družstva a neví,že to nejde platit cash,ikdyž to neví ani paní na poště a já,on by měl.A ještě vlastně o mě vykládá cizým lidem.Zítra ho tak zmrdám,že se z toho posere.
Jedna kunda účetní.mi pošle pozdě love a takových problémů.Úředníci,táhněti všichni makat k lopatě čuráci,fakt sory,ale to už je síla.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat