Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Představovači Windows

Ahoj, jeden známý se mi svěřil, že nějak dělá pro MIcrosoft a má za tenhle rok udělat 1000 prezentací Windows. Tak se mě zeptal, zda si taky nechci poslechnout jeho prezentaci Windows 8 (které si nemám v plánu pořídit), ale zajímá mě to. Není to nějaká habaďůra jako Amway agenti nebo šmejdi prodávající hrnce důchodcům?

Předmět Autor Datum
Takže tři až čtyři prezentace denně? Tak řekněme jedna prezentace za hodinu až dvě. Co se za tu dobu…
Yarda 03.12.2013 08:03
Yarda
zkus sem nezávazně jednu takovou nalejvárnu nahrát, ať se zasměju.
kmochna 03.12.2013 19:49
kmochna
Do bytu bych si je nepustil. Vlezou do pokoje a začnou na koberec pokládat dlaždice.
karel 03.12.2013 19:55
karel
V tom lepším případě. Obvykle se ti vyserou už na rohožku.
mif 03.12.2013 20:05
mif
Vlezou do pokoje a začnou přeinstalovávat všechny PC/NTB na Win 8..
Niko Bellic 04.12.2013 23:10
Niko Bellic
Tak to ať přijedou! Zkoušel jsem nainstalovat RC verzi Win 8.1 na notebook (nepříliš využívaný) a př…
Dale Cooper 04.12.2013 23:12
Dale Cooper
chybějící ovladač, generický nezabral. přitom osma je jen sedma s metrem, což je potažmo win třídy v…
kmochna 05.12.2013 06:28
kmochna
Rozumím tomu. Ale na onen zmíněný PC jde nainstalovat jak Win 7, tak i Vista a XP. Je to normální ID…
Dale Cooper 05.12.2013 09:17
Dale Cooper
Nebal bych se ani pokladani dlazdic ani reinstalu na Win8, je to Microsoft, ty nic zadarmo delat neb…
RedMaX 04.12.2013 23:12
RedMaX
Plánuju položit dlažbu okolo balkonu. Nemáte na něj někdo kontakt?
Prasak 05.12.2013 06:43
Prasak
Nespěchej, už jsou na obzoru kvalitnější univerzální.
M-Pol 05.12.2013 08:22
M-Pol
Obávám se, že to již s Windows lepší nebude, to by museli kompletně vyměnit i celé představenstvo, a…
Craft 05.12.2013 13:37
Craft
to je crafte naopak. znáš jiný systém, který dokáže zprovoznit i analfabet? počet instalací tomu nas…
kmochna 05.12.2013 18:42
kmochna
A zkoušel jsi teď někdy nová distra Linuxu, třeba Ubuntu nebo jeho odnože Lubuntu nebo Xubuntu? Já p…
Craft 07.12.2013 16:15
Craft
nemá tak šílené HW nároky jako W8 Píše se rok 2013, ne 2000... HW nároky mi tedy nikterak šílené n…
Dale Cooper 07.12.2013 16:46
Dale Cooper
w8 je v podstatě jen w7 s metrem. ms podělal shell. pod povrchem je to silný, dobrý systém. Upřímně…
kmochna 08.12.2013 03:15
kmochna
Já si jako domácí (zdůrazňuji domácí) uživatel na Windows taky nestěžuju. Kdysi jsem je nainstaloval… poslední
Prasak 08.12.2013 12:34
Prasak

A zkoušel jsi teď někdy nová distra Linuxu, třeba Ubuntu nebo jeho odnože Lubuntu nebo Xubuntu? Já před nedávnem ano a musím uznat, že je naistalovat a zprovoznit je ještě jednoduchší než Windows. Tohle prostě nainstaluješ a funguješ, žádný zbytečný balast, co nechceš. Navíc si můžeš vybrat i light verzi a hlavně to nemá tak šílené HW nároky jako W8. A co je na tom to nejzájimavější, je to navíc zadarmo :-) Pokud placený nový OS, tak už jedině Mac. MS podělal co mohl a stále v tom pokračuje. Upřímně řečeno, zatím pouze jediné co drží MS při životě je to, že lidé stále používají starší Win a nic je zatím nenutí hledat náhrady za své oblíbené programy, tak stále jsou u Windows, což je i můj případ. Ale doba se pomalu ale jistě mění, viz. třeba raketový rozmach Androidu, i když tenhle nedomrlí linuxový OS zrovna nemusím a doufám, že jednou se nějaké distro založené přímo na Ubuntu dostane i na přenosný HW.

w8 je v podstatě jen w7 s metrem. ms podělal shell. pod povrchem je to silný, dobrý systém.

Upřímně řečeno, zatím pouze jediné co drží MS při životě je to, že lidé stále používají starší Win a nic je zatím nenutí hledat náhrady za své oblíbené programy, tak stále jsou u Windows, což je i můj případ.

o tom to ale je. já osobně nemám potřebu hledat alternativu- vše co jsem od systému žádal mi splnil. spíš předčil mé očekávání.

android- mi se docela líbí, až na to jeho zasrávání karty nemožnejma adresářema- inu jsem jen pořádkumilovný windowsák s %appdata%. import certifikátu je taky docela horor.

Já si jako domácí (zdůrazňuji domácí) uživatel na Windows taky nestěžuju. Kdysi jsem je nainstaloval a od tý doby prostě používám počítač, bez jakýchkoliv problémů. Je fakt, že nemám potřebu spouštět starý aplikace, což je kámen úrazu ve firemním prostředí, protože některý programy prostě jedou nejvýš na WXP a náhrada na Win7 a výše je buď nepoužitelná, nebo příšerně drahá, nebo oboje. Příkladem budiž Step7 od Siemensu a jeho náhrada pro sedmy TIA portal. Zaprvé je to na hovno, za druhé za to Siemens chce nehorázný prachy, prej něco okolo 100 tisíc za licenci. Však on se tímto Siemens pohřbí sám, furt si hraje svoji písničku a myslí si, že všichni pořád pojedou podle nich. U nás už to pomalu vytlačuje NI se svým LabView.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru