Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Zboží v obchodě a maximální odběr/os./den

Upřímně řečeno, nikdy jsem se nad tímto omezením nepozastavil, protože nepatřím k překupníkům, ani hypermarketovým křečkům a proto nemám potřebu doma skladovat x kusů nebo kg nějakého zboží jenom proto, že je to momentálně o pár % levnější. Kupujeme s polovičkou pouze to, co potřebujeme.
Mě ale spíše vadí jiná věc, tím jsou slevy u zboží, které pravidelně kupujeme. Stačí to zlevnit o pár %, tak regál zaručeně zeje prázdnotou a musím se štrachat to jet koupit jinde a to mě nebaví, jenom proto, že to zrovna bylo v několika procentní slevě 3-[ To už je asi taková mezinárodní úchylka automaticky zkupovat na x kusů zboží, kde je slovo sleva nebo diskontní cena, ale pak zase tihle jedinci mají další problém, protože musí přemýšlet, jak a na co to upotřebit do doby spotřeby. O prajzácích se třeba právem říká, že "zadarmo i do buta" a až to mají doma, pak teprve přemýšlejí, na co to vlastně upotřebí :-D

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat