Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Počítače-postřehy tipy a rady.

Dobrý den.Chtěl bych vědět váš názor na různé značky(co se týče komponentů PC) a jestli vždy platí :Čím dražší tím lepší, a tak vůbec.Jaké sou vaše postřehy na různé součástky počítače.Co by měli začátečníci jako já o počítačích vědět atd.Můžete si zde postěžovat na různé výrobce, ale prosím nějakou slušnější formou. :)

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
jestli vždy platí :Čím dražší tím lepší mam zkusenost, ze ano, kdykoli jsem setril, tak jsem pak by…
RedMaX 24.11.2013 21:02
RedMaX
Takže byste mi asi schválil sestavu: AMD Vishera FX-6300 MSI 970A-G46 - AMD 970 Sapphire HD 7770 GHz…
zlíňák 26.11.2013 13:20
zlíňák
Nevím jak "Redmarx", ale já bych jí neschválil. Celou sestavu zabije ten "fofr"disk, tedy pokud to b…
M-Pol 26.11.2013 14:34
M-Pol
Jedině disk je vadný,nebo jste to myslel,že je celá sestava špatná? nový
zlíňák 26.11.2013 16:41
zlíňák
Sestava odpovídá ceně levné skoro herní sestavě, ale ten disk není vadný, nýbrž nevhodný - pomalý -… nový
M-Pol 26.11.2013 16:46
M-Pol
Ufff.Spadl mi kámen ze srdce. :D a mohl by být od stejné firmy nebo je lepší jiná firma.Chci jej 500… nový
zlíňák 26.11.2013 17:36
zlíňák
http://www.alza.cz/western-digital-caviar-blue-500gb-32mb-cache-d195109.htm nový
M-Pol 26.11.2013 17:50
M-Pol
http://www.czc.cz/wd-caviar-blue-kx-500gb/82777/produkt?q-c-0-f_2025538=sIntern%C3%AD&q-category-id=… nový
zlíňák 27.11.2013 11:24
zlíňák
Za mě jednoznačně značka DELL a zvláště jejich notebooky. Třeba displej u modelu E6400 je tak odolný… poslední
Craft 29.11.2013 02:05
Craft

jestli vždy platí :Čím dražší tím lepší

mam zkusenost, ze ano, kdykoli jsem setril, tak jsem pak byl na sebe nastvanej.

Odpad vsech odpadu Gigabyte, radim vys i ASRock. Z CD mechaniky LG vytejkal nejakej olej, jak se to tam dostalo, vzhledem k tomu ze to bylo kupovany v krabici nevim. Nesnasim Patriot, vyjebali se mnou pri reklamaci flashky, navic jejich produkty jsou dost poruchovy, coz jsem poznal na vlastni kuzi, takze pocitam, ze ten ojeb nebyl nahodny. Jestli ma cenu vyjmenovavat preferovane znacky:

zakladovky, grafiky - MSI, Asus
pameti - Crucial, Corsair
SSD disky - Crucial, Samsung
mechaniky - Samsung
zdroje - Enermax, drazsi Chieftecy, Seasonic
flashky - A-Data (je treba dobre vybirat, ale da se narazit na pekne rychle kousky za zajimavou cenu)
pametove karty - Sandisk, Transcend
monitory - Eizo, Nec, Dell, Asus
notebooky - Dell, Lenovo
zvukova karta - Asus (Xonar)
sluchatka - Creative, Sennheiser

Za mě jednoznačně značka DELL a zvláště jejich notebooky. Třeba displej u modelu E6400 je tak odolný, že mi vydržel bez škrábance nebo většího poškození i protočení plastové 50cm vrtule, jak jsem si hrál s nastavováním serva u modelu vrtulníku a nechtíc jsem zavadil o páčku plynu. Stačilo pouze trochu vody a jemná utěrka ;-) Tohle by třeba Asus nerozdýchal ani omylem.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru