Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Nenastal už čas něco udělat s cenou druhotných surovin?

Tak takhle třídně bych se na to nedíval. Samozřejmě že je to o lidech, zmrd je zmrdem jestli je podnikatel, živnostník, zaměstnanec, nebo socka (nemyšleno urážlivě - pro hnidopichy). Já například už Xkrát odmítl změnit IMEI u telefonu i když bych za to dostal slušně zaplaceno. Je to jednak nelegální a druhak nechci podporovat zloděje... Ale protože kolega z vedlejšího města to třeba dělá, zakažmě servisy elektroniky - JSOU TO VŠECHNO ZMRDI!!! Ne, tudy cesta nevede...

K té poslední větě, snad jen tolik, že rozdíly mezi lidmi byly, jsou a budou a imho je to tak dobře a je to přirozené...

Edit: A že se na to díváš jenom takhle jednostranně Podnikatel = nenažranost, ten co přinesl urnu = chudák, bídák (jestli jsem to tedy dobře pochopil)... Není to třeba tak, že ten zmrd, co ji přinesl, ji předtím někde ukradl? Nebo to mám chápat tak, že ten ubožák ji ukradl aby si koupil něco teplého na krk nebo do žaludku...?

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat