loading...
Předmět Autor Datum
Už se to řeší vedle na pc poradně. Otázkou je, jak dalece jde o ověřenou zprávu. Pokud je to pravda,…
Dale Cooper 10.11.2013 17:22
Dale Cooper
+ Kolesa byl(pokud umrel) exot. Pravda, exot svebytne kategorie, na rozdil od spousty jinych na exot…
bahno 11.11.2013 01:41
bahno
Tak bahnaku, podle tebe je nemocnej clovek exot? Co je podle tebe papirove zdravej clovek, co se cho…
Radek 11.11.2013 17:29
Radek
Co je podle tebe papirove zdravej clovek, co se chova jako kripl? Radek?
mif 11.11.2013 18:12
mif
:-D:beer:
RedMaX 11.11.2013 22:49
RedMaX
Nejak netusim, kam tim miris. Kolesa byl blazen, ale vicemene neskodnej. Exotopedie je plna hajzlu,…
bahno 11.11.2013 18:58
bahno
Nazvat někoho exotem není totéž, jako ho nazvat kriplem, nebo debilem. Proč furt jen vysíráš?
Prasak 12.11.2013 06:06
Prasak
A jo, nevsiml jsem si. Je mi toho uprimne lito, premyslim jestli to jaky byl nejak souviselo s tim j…
lucifer 10.11.2013 17:32
lucifer
Nějakého Kolesu jsem někde zažil v nějakém fóru. Nevím, jstli se jmenoval Michal. Je to ale už někol…
IQ37 10.11.2013 17:52
IQ37
A jaká je příčina smrti? Nesedí mi, že informace o pohřbu postnul na zeď. A článek o pohřebních věnc…
mnua.al 10.11.2013 18:56
mnua.al
Třeba Michal ty dušičky oslavuje po svém...
Dale Cooper 10.11.2013 19:09
Dale Cooper
Podle parte zemřel 9. listopadu. To je už o víkendu pohřbený? Kachny, kachny... samé kachny. [135-u…
IQ37 10.11.2013 21:44
IQ37
ten obrazek je ukraden z klubu OLOL na OKOUN.CZ - pro vysvetleni.
lucifer 10.11.2013 22:12
lucifer
Kdo je Michal Kolesa? O něco jsem snad přišel?
Zarniwúp 10.11.2013 22:32
Zarniwúp
http://www.exotopedia.org/wiki/Michal_Kolesa
lucifer 10.11.2013 22:35
lucifer
Neboj, nepřišel. Určitě plánuje zmrtvýchvstání. :-) [fFg.gif]
IQ37 10.11.2013 22:59
IQ37
Jste docela ubozi kreteni a curaci, kdyz si delate kozy z neci zmrti. Je uplne jedno jakej byl, v ka…
Radek 11.11.2013 17:29
Radek
Hele, kdo si tady z toho dělá kozy? Osobně je mi lidí jeho typu spíš líto, nemyslím si, že by třeba…
Dale Cooper 11.11.2013 21:16
Dale Cooper
Když může mít tak mizerná osobnost jako Havel svoje vlastní letiště...proč by nemohl mít také něco n…
lucifer 12.11.2013 08:37
lucifer
Kamil Fila mu sepsal zajimavý nekrolog (spíš zamyšlení). http://respekt.ihned.cz/delnici-kultury/c1…
JR_Ewing 12.11.2013 09:08
JR_Ewing
Nejako nerozumiem tomu povyku, priznam sa, ze som danu osobu doteraz neregistroval, asi mam nieco le…
fleg 12.11.2013 10:23
fleg
V tomto duchu jsem to bral i já. Jenom se mi to nechtělo tak dlouze rozepisovat. A můj "závěr" bude…
IQ37 12.11.2013 11:18
IQ37
http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/28377-cesky-internet-uz-nebude-…
Yarda 12.11.2013 13:05
Yarda
Mne osobne pride celkom morbidne, ked sa pct znizil k tomu, ze sa prizivuje na takejto bulvarnej spr…
fleg 12.11.2013 14:08
fleg
Co je mi do nějakýho ocasa? :-D Každej den chcípají desítky lidí (čr) S tímto příspěvkem pod diskuz… poslední
IQ37 12.11.2013 17:56
IQ37

Nejak netusim, kam tim miris. Kolesa byl blazen, ale vicemene neskodnej. Exotopedie je plna hajzlu, co skodi vic nez dost, coz ji treba trochu vycitam, ze se tam vedle sebe vyskytuje Milan_Buričín, coz je exot, ale v pohode, svym zpusobem i zabavnej(hitRezu,rezu drivi doporucuju) a vedle nej Pavel_Mácha coz je smejd non plus ultra, podvodnik na uteku pred zakonem, krome toho exot. A Kolesa byl spis bliz k tomu Buricinovi nez Machovi, nebyl to smejd.

Nějakého Kolesu jsem někde zažil v nějakém fóru. Nevím, jstli se jmenoval Michal. Je to ale už několik let a jediné, co si pamatuji je, že to byl nějaký debil. Je to tentýž člověk? Možná měl umřít už dříve, stejně jsem ho neznal. :-)

PS: Jo, je to on. Zažil jsem ho někdy v dobách jeho internetového začátečnictví, kdy neuměl vůbec nic, ale o to intenzivněji to prováděl. Vydrželo mu to poměrně dlouho. LOL :-D

Co dodat:
Ufoun je dlouhý bez několika centimetrů rovný 1 metr, když se natáhnou prsty u nohou.

Jste docela ubozi kreteni a curaci, kdyz si delate kozy z neci zmrti. Je uplne jedno jakej byl, v kazdym pripade lepsi, jako ti, co si z jeho smrti delaji prdel. Podle vseho byl opravdu nejak postizenej, tudiz za ty svoje "rozumy", ktery po netu rozdaval, nemohl - na rozdil od vas.

Nejako nerozumiem tomu povyku, priznam sa, ze som danu osobu doteraz neregistroval, asi mam nieco lepsie na praci ako studovat diskusie s roznymi exotmi na nete.
Btw exotov mame aj na poradnach a je ich kopec, keby sme mali "obdivovat" kazdeho asi nerobime nic ine.
Mne len pride divne, ze toho cloveka takmer nikto osobne nepoznal, vsetci vychadzaju z toho, ze to co o nom vedia je pravda.
Ale je to skutocne pravda? Vytvorit dnes falosnu identitu na nete predsa nie je problem, aj ked udrziavat ju roky je uz pomerne namahave.
Ale nie je nikomu podozrive, ze napriek tomu, ze ho (takmer) nikto nepoznal osobne sa sprava o jeho smrti dostala na net pomerne rychlo? A co to parte od rodiny? Kto ho dal na net a kde sa zrazu vzal otec, ktory sa predtym nikde nespominal?
Pomerne dost nejasnosti, hlavne, ze sa uz objavili psychosocioanalyzy, ze kto to bol M.K.
Nehvorim, ze neexistoval, ale zase pri prijimani infirmacii z netu som celkom opatrny a nezerem vsetko, co tu dav prednasa.
Este doplnim malu vahu, ze co by sa stalo keby umrem ja.
Podla mna by si to pomerne dlho nikto ani nevsimol a to som konatelom spolocnosti stojacej za poradnou. Predpokladam (nic v zlom), ze moji spolocnici by to zacali prudsie riesit asi az s bliziacim sa terminom VZ. Co by spravili? Zavolali by na mobil, ktory by uz bol asi hluchy, pretoze by nikto neplatil zan ucty? Niekto by sa prisiel pozriet ku mne domov? Kto by uverejnil spravu o mojej smrti a naco vobec? Realny scenar by bol asi taky, ze moja smrt by sa preflakla po par mesiacoch a nikto by sa jej nejako prudsie nevenoval, pretoze najvacsie starosti by boli s volbou noveho konatela prevzatim celej agendy okolo spolocnosti.
A vam ostatnym by to bolo jedno, pretoze som len jeden z desattisicov nickov na poradne a aj tu plati, ze zide z oci zide z mysle.

Mne osobne pride celkom morbidne, ked sa pct znizil k tomu, ze sa prizivuje na takejto bulvarnej sprave, dokonca autor napisal, ze sa jednalo o myslitela.
To uz fakt sme na tom tak zle, ze si si budeme pisat clankych aj o naisch mysliteloch? Kto napise clanok o uzivatelovi 777 alebo usb?
Ja viem asi je taka doba, o normalnych ludoch sa nepise, koho by to zaujimalo, ze? Pisme a bavme sa o exotoch. Byt normalnym je totizto dnes nenormalne.

Co je mi do nějakýho ocasa? :-D Každej den chcípají desítky lidí (čr)

S tímto příspěvkem pod diskuzí na uvedené stránce rozhodně nesouhlasím. Denně chcípají v ČR tisíce lidí. Z některých "úchcipů" mám dokonce upřímnou radost, na nějaké ještě čekám.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru

loading...