Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jaká jste pili exotická piva?

Jaká jste pili exotická piva? Mimoevropská apod.
Začnu:
Dnes jsem měl čínské pivo TSINGTAO, třetinku. Vzhledem k zemi původu nepřekvapila přítomnost rýže ve složení. Je to takové hodně světlé pivo se zvláštní příchutí. Ale nedá se říci, že je hnusné.
Kdysi jsem také měl ukrajinské pivo "Černihivske" a to byl eklhaft na entou...

Předmět Autor Datum
Nějaký pivo z Thajska, byla to taková jalová nahořklá voda, pit se to nedalo.
Prasak 03.11.2013 20:46
Prasak
No, z mimoevropskych sem mel akorat to TSINGTAO, je tu docela dostupny. A za sebe taky musim rict ze…
bahno 03.11.2013 21:53
bahno
polské, maďarské. spíš ze zvědavosti, tam mám problém udržet zdvořilý tón. ruské pivo byla jakási mo…
lední brtník 03.11.2013 21:57
lední brtník
Pravda Corona, hecho en mexico... Zadnej velkej slagr, ale proc ne. Pivo s tequilou a citronem, rych…
bahno 03.11.2013 22:04
bahno
aha, corona - takže ne pivo. díky za oživení sklerotických vzpomínek.
lední brtník 03.11.2013 22:55
lední brtník
V Maďarsku (na Budapest Keléti pályaudvar) jsem měl pivo Nádor. Dělalo to čest svému jménu :-)
Dale Cooper 03.11.2013 23:03
Dale Cooper
na keleti sis měl dát jen langoše- naprosto úžasná věc. pivo je o dvě ulice vedle- vždycky se tam ož…
kmochna 04.11.2013 19:28
kmochna
Nebyl čas, jel jsem vlakem EC Avala (Praha - Beograd a případně zpět) a ten stojí na keléti jen půl…
Dale Cooper 04.11.2013 19:56
Dale Cooper
ještě má avala v břeclavě půl hoďku času?
kmochna 04.11.2013 20:01
kmochna
Jel jsem tím letos, v Břeclavi to stálo odhadem pět minut. To samé Brno. Jinak to (tradičně) trčí v…
Dale Cooper 04.11.2013 20:05
Dale Cooper
Měl jsem nějakou Polskou močku, byla to taková nažloutlá voda která šla cítit lihem. Jednou jsem se…
manas 04.11.2013 09:53
manas
Edit: Tak to Americké pivo je Dogfish Head 90 Minute Imperial.
manas 04.11.2013 12:12
manas
V Oslo jsem vyzkoušel několik norských piv, vesměs hnus. Jediné pitelné se mi jevilo pivko Hansa, pů…
MaSo 04.11.2013 10:52
MaSo
Docela nedávno srbské "Jelen". Lehoučké pivo, mě to chutná, ale já rozhodně nejsem na piva expert.
jirka44 04.11.2013 20:40
jirka44
Jelenem jsem se napájel v Srbsku a Černé hoře. Docela dobré. Dobré ještě bylo v Srbsku Zaječarsko, d…
Dale Cooper 04.11.2013 21:07
Dale Cooper
Nedávno jsem byl pozván na místní kvasnicové "Valášek" (ze stejnojmenného minipivovaru). Tedy exotic…
mif 04.11.2013 20:49
mif
Pardál to je fakt exotika :-D
Boboo 06.11.2013 18:40
Boboo
Pardál není exotika. Pardál je patok.
Dale Cooper 06.11.2013 18:41
Dale Cooper
pro mne to je exotika takovy patok jsem nepil
Boboo 06.11.2013 19:06
Boboo
Pil jsem v tomto směru podstatně exotičtější piva. Například Starobrno, nebo pelhřimovského Poutníka…
Dale Cooper 06.11.2013 19:07
Dale Cooper
Pardal je fakt hnus, vedle nej je i gambrihnus dobry pivo. A dostal me bezinkovej Pardal. Pil jsem d… poslední
bahno 07.11.2013 00:58
bahno

No, z mimoevropskych sem mel akorat to TSINGTAO, je tu docela dostupny. A za sebe taky musim rict ze docela dobry, v chuti me prislo trochu do kysela, ale ne neprijemne.
Jinak v pivu jsem docela experimetator. Bohuzel psenicny piva a moje nesnasenlivost lepku nejdou prilis dohromady, takze tomu se vyhybam. Stouty mam rad, byt v omezenym mnozstvi. Ale(IPA, APA...) me taky chutna. A co me ted nadchlo - a bohuzel Stahlavskej sladek se nema k tomu aby to zase navaril - zitnej stout! Pivo s chuti melty, naprosta bomba.
A byt to neni technicky vzato pivo, mam rad cider. A to bud britsky nebo francouzsky cidery, tj suchy, jablecny. Napr. k rybe mnohem lepsi nez pivo, pritom lehci nez vino. Nemam rad ty dansky a seversky obecne, se spoustou zbytkovyho cukru. Skoda, ze u nas v hospodach tohle nejede.

polské, maďarské. spíš ze zvědavosti, tam mám problém udržet zdvořilý tón.
ruské pivo byla jakási močka.
občas jsem v marketu viděl i mexické pivo, taková hořká limonáda.
kterýsi americký busch chutnal jak to ruské.

značky si nepamatuju, stejně doufám, že je v životě nepotkám.

Měl jsem nějakou Polskou močku, byla to taková nažloutlá voda která šla cítit lihem. Jednou jsem se napil a tak mě to nakoplo že se mě málem žaludek otočil naruby.
Pak jsem pil nějaké Americké pivo, v názvu to mělo 90 a byla to bomba. Mělo to takovou správně hořkosladkou chuť, nic mu nechybělo ani nepřebejvalo. Popsat se to nedá, to musí prožít každej sám.

Pardal je fakt hnus, vedle nej je i gambrihnus dobry pivo. A dostal me bezinkovej Pardal. Pil jsem docela slusny bezinkovy pivo, nevim presne kdo to varil(malej pivovar, do piva pri chmelovaru pridano trochu malo bezovejch kvetu, vysledek vic nez dobrej), no tak jsem si dal bezovyho pardala - hnus neskutecnej, do toho patoku proste pridali vodu a bezovej sirup Yo, ani se s tim nijak netajili. To fakt neslo vypit.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru