Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem čím se vozíte nejradši - pendolino, jančura nebo leo express?

inspirací mi byl dnešní článek na aktuálně.

mendocíno - předražené a později dumpingové, bez elektriky ve 2.třídě, wifi snad měli v některé pětiletce zavádět. ve škaredém baru měli aspoň průmyslovou jelínkovu slivovici, jinak jejich znechucený catering nic moc, klasika českých drah.

jančura - když jsem je potřeboval použít, už nebylo místo, takže neznám.

leo - jezdí to stejně fajně jako mendocíno. nemají bufet, místo toho mi celou cestu neustále třískali za hlavou kovovými šuplíky s jídlem. po té cestě ova-praha už mě to hnětlo, příště si buď vyberu sedadlo daleko od toho kraválu, nebo jinou společnost.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Koženkové rychlíky do pěti let skončí, slibují České dráhy
Niko Bellic 20.11.2013 14:48
Niko Bellic
To už tady bylo tolikrát... Koženkou jsem jel před dvěma týdny (Praha - Mariánské Lázně a zpět), ted…
Dale Cooper 20.11.2013 20:30
Dale Cooper
Navíc se docela rozlejzají velkoprostory a to já docela nerad... Mě docela vyhovují, když jedu sólo…
Niko Bellic 22.11.2013 13:09
Niko Bellic
Záleží jak je vlak narvaný. Když hodně, tak je to na pytel jak v kupé tak i ve velkoprostoru. Na del… poslední
Dale Cooper 22.11.2013 20:39
Dale Cooper

To už tady bylo tolikrát...
Koženkou jsem jel před dvěma týdny (Praha - Mariánské Lázně a zpět), tedy, tou "humanizovanou", kdy je červená koženka nahrazena modrou látkou. Když není kupé plné (8 lidí), tak se zase na těch seslích dá docela pohodlně rozvalovat. Což jde v šestimístném kupé blbě. Navíc se docela rozlejzají velkoprostory a to já docela nerad... Kupé je lepší.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru