Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemZamknuto Trolling

Přesně tak, jsem troll, prokoukli jste mě. :))

Nicméně, tady na téhle poradně jsem se parádně pobavil, zejména u threadu o KLDR jsem se dusil smíchy, jak to berete vážně. :-D Pro příště - bacha na trolly, radši je hned zabanujte. :-) Jediné, co jsem tady však nevylhal, nebo si nevymyslel, byly ty problémy se Steamem. ]:) Dobře, občas nějaká diskuse o nějaké hře, jinak jsem si z vás dělal prd3l. (politické názory, ...) :-)

Pár vzkazů pro lidí, které jsem tu od 01.07.2011 až dosud zahlíd:
pro pana Sisinku (L-Core): Tys byl dobrej, spoustakrát jsi mi poradil, moc děkuju. Hodně štěstí, ať se máš ty, mažnelka, rodina i kočky dobře! ;-)
pro pana Prasaka: Ikdyž jsem vystupoval jako totální kretén, tak jsi to vždy myslel dobře a bylo to vidět. Díky a hodně štěstí v životě! 8-)
pro pana (x)tutu: Díky chlape, hodněkrát jsi mi poradil. Vždy snaživě a s vervou, hodně štěstí! :puff:
pro pana karla: S tebou byla legrace, navíc jsi též dokázal poradit s poroblémem, HŠ! :)

Všem, co jsem nezmínil a pomohli mi (pc a herní poradna), též dík a hodně štěstí! :puff:

"Goodbye, Farewell and Amen"! 8-)

Váš věrný,
Vojta

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Vojta pozeram, ze mentalne nezvladol vysledok volieb a mame tu prvu obet. Inak evidentne nevie, co p… poslední
fleg 28.10.2013 13:26
fleg

Vojta pozeram, ze mentalne nezvladol vysledok volieb a mame tu prvu obet.
Inak evidentne nevie, co pojem troll znamena, pretoze vyhlasit sa za trolla je trosku mimo misu.
Ok, toto su debaty, nie sme tu od toho riesit psychicke problemy uzivatela, takze zamykam nech sa to tu zbytocne dlho nedrzi na vrchu.

Zpět do debat Nahoru