Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemZamknuto Trolling

Přesně tak, jsem troll, prokoukli jste mě. :))

Nicméně, tady na téhle poradně jsem se parádně pobavil, zejména u threadu o KLDR jsem se dusil smíchy, jak to berete vážně. :-D Pro příště - bacha na trolly, radši je hned zabanujte. :-) Jediné, co jsem tady však nevylhal, nebo si nevymyslel, byly ty problémy se Steamem. ]:) Dobře, občas nějaká diskuse o nějaké hře, jinak jsem si z vás dělal prd3l. (politické názory, ...) :-)

Pár vzkazů pro lidí, které jsem tu od 01.07.2011 až dosud zahlíd:
pro pana Sisinku (L-Core): Tys byl dobrej, spoustakrát jsi mi poradil, moc děkuju. Hodně štěstí, ať se máš ty, mažnelka, rodina i kočky dobře! ;-)
pro pana Prasaka: Ikdyž jsem vystupoval jako totální kretén, tak jsi to vždy myslel dobře a bylo to vidět. Díky a hodně štěstí v životě! 8-)
pro pana (x)tutu: Díky chlape, hodněkrát jsi mi poradil. Vždy snaživě a s vervou, hodně štěstí! :puff:
pro pana karla: S tebou byla legrace, navíc jsi též dokázal poradit s poroblémem, HŠ! :)

Všem, co jsem nezmínil a pomohli mi (pc a herní poradna), též dík a hodně štěstí! :puff:

"Goodbye, Farewell and Amen"! 8-)

Váš věrný,
Vojta

Předmět Autor Datum
To určitě, myslím, že kdyby jsi byl jenom trol, tak by ses v soukromých zprávách vyjadřoval jinak. K…
GTS 28.10.2013 10:25
GTS
Tak v tom případě jsem špatný trolík. :D
VojtaCZ 28.10.2013 10:41
VojtaCZ
Jasně. To ti tak někdo uvěří. Prostě se ti to rozleželo v hlavě a nejraději bys to vzal zpět. Jenže…
Niko Bellic 28.10.2013 10:31
Niko Bellic
Smířit se tím bude určitě těžké :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
VojtaCZ 28.10.2013 10:41
VojtaCZ
"Goodbye, Farewell and Amen"! 8-) Váš věrný, Vojta Docela pěkná předehra k sebevraždě. Jinak - tě…
IQ37 28.10.2013 10:40
IQ37
Sebevraždit se nebudu. :-D
VojtaCZ 28.10.2013 10:40
VojtaCZ
Nepovedený trolling není důvod k sebevraždě pánové! 8-) Jinde se to snad povede, jako se mi to poved…
VojtaCZ 28.10.2013 10:47
VojtaCZ
Vojtu jsem odříznul, zjevně mu hráblo.
Zarniwúp 28.10.2013 10:50
Zarniwúp
A ne málo
Metride 28.10.2013 11:00
Metride
Za tenhle thread to nebylo, ale za ten spam beze smyslu, co sem začal sypat.
Zarniwúp 28.10.2013 12:00
Zarniwúp
Viděl jsem, trošku mimo
Metride 28.10.2013 12:48
Metride
Děkuji. Už jsem se na to chystal sám.
mif 28.10.2013 12:16
mif
píše to jako blbec -> je to blbec.
lední brtník 28.10.2013 11:06
lední brtník
Vojta pozeram, ze mentalne nezvladol vysledok volieb a mame tu prvu obet. Inak evidentne nevie, co p… poslední
fleg 28.10.2013 13:26
fleg

To určitě, myslím, že kdyby jsi byl jenom trol, tak by ses v soukromých zprávách vyjadřoval jinak.
Když jsem se ti pokoušel ty komanče rozkecat, tak jsi prostě chrlil jeden argument za druhým, dokonce jsi poukázal i na situaci v rodině atp.
Takže podle mě chceš jenom klid a tak jsi to takhle zaplácl. A pokud to byl fakt trolling, tak dost špatnej a měl jsi radši mlčet.

Vojta pozeram, ze mentalne nezvladol vysledok volieb a mame tu prvu obet.
Inak evidentne nevie, co pojem troll znamena, pretoze vyhlasit sa za trolla je trosku mimo misu.
Ok, toto su debaty, nie sme tu od toho riesit psychicke problemy uzivatela, takze zamykam nech sa to tu zbytocne dlho nedrzi na vrchu.

Zpět do debat Nahoru