Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Nie sme az prilis slobodni a demokraticki?

Alebo dalsi pripad z CR, ked sa bude na Ustavnom sude riesit povinnost spanku deti v skolkach, pretoze jedna matka podala staznost lebo jej dieta nechce vecer zaspavat, ked spi poobede v skolke. Kvoli jednemu problemovemu dietatu, houby dietatu, kvoli problemovej matke sa ma ise "demokratizovat" system starostlivosti, ktory tu uspesne funguje desiatky rokov?

Mam dost pochyby ze ten system funguje, natozpak uspesne. Naopak si o nasem skolstvi nemyslim nic moc dobryho. A absolutne netusim, proc by dite po obede melo povinne spat, je to naprosta blbost. Nemam nic proti jakemusi klidovemu rezimu, ale narizovat nekomu spanek je jako narizovat nekomu zizen. (a pokud vim, zatim to resil pouze ombudsman nejakym svym stanoviskem, coz je spis takovy placnuti do vody)

No nie su niektore veci postavene na hlave? Je demokracia o tom, ze vacsina sa sa prisposobuje mensine, ci naopak?

Ja bych radsi svobodu nez demokracii, coz spociva v tom, ze ta vetsina nekeca mensine(spise jednotlivci) do toho co ma nebo nema delat, alespon do doby kdy to vetsinu nejak zasadne neohrozuje.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat