Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Tipy na vánoční dárky

Ani jeden tip! Inu zkusíme trošku zapřemýšlet. Dětem největší radost udělá to, o čem sní/mluví. Tudíž je potřeba si o tom promluvit s nimi. Adolescentům v dnešní době udělají, ač se tu určitě najde někdo, kdo nebude souhlasit, největší radost peníze v hotovosti - je to prostě tak! A nebo věc, o které sní. Nejlepší je to udělat to tak, aby byl seznámen s tím, že takovou věc v žádném případě nedostane (pokud ovšem už na ježucha nevěří) a pak mu ji nadělit. V tu chvíli se stáváte tím nejlepším člověkem a dítě, nebo potomek Vás bude považovat za nejlepšího rodiče na světě. Hlavně se vyvarovat tomu, aby někdo kupoval něco, co si myslí, že udělá někomu radost. Např - (!!!NEŘÍKÁM, ŽE JE TO AUTORA PŘÍSPĚVKU PŘÍPAD!!! - jen příklad) kupovat kytaru za 5 klacků někomu, kdo si jí nebude považovat. Mnohem větší radost bude mít z třeba smartphonu za 3 klády (nevím v jakém rozmezí se u Vás všech cení Vánoce, ale u nás je to tak, že se složí půlka rodiny na jednu pořádnou věc, kterou pak mají obdarovaní dlouho). Cena nedělá dárek. Dárek dělá výslednej efekt - s tím se musí při výběru počítat nejvíce. Já třeba bych chtěl hrozně tátovi dát Subaru za 500 000kč, ale to nepůjde, takže se bude muset spokojit s flaštičkou dobrého chlastu, neb moje příjmy jsou (v tomhle věku) asi tak na to, abych ho tím mohl obdarovat. - toď můj názor a do mě! :-)

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat