Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Su dnesni mladi ludia naozaj taki hrozni?

Kdyby tam ale byla nějaká tzv. zásahovka, jako jsem to viděl v USA videu, tak by to výrazně pomohlo. Taky, bych Vám všem doporučil shlédnout TENTO FILM O ŠKOLNÍ ŠIKANĚ ZAKONČEN MASAKREM V PODOBĚ ROZSTŘÍLENÉ ČÁSTI TŘÍDY, VE KTERÉ SE TA ŠIKANA ODEHRÁVALA. Jedná se o film na youtube. Kdo ho neviděl, tak ho doporučuji. Jestli bude společnost postupovat až do extrému, jako je v tom filmu, bude asi více využívaná domácí škola. Jenže zase sebrat dítku tu všechnu zábavu, zážitky, courání a pálení za holkama, tajný párty u někoho doma, když v tom příjdou rodiče... :-) Zase jsem rád, že jsem si něco na základce užil a budu na to rád vzpomínat. Druhá stránka je ale ta, jako ve filmu. Ale já si nemyslím, že by to byla všechno chyba rodičů a výchovy. Myslím si, že když se člověk narodí, tak to už má v sobě. Jestli bude student s dobrým prospěchem a pomůže babičce s taškou, nebo jestli to bude šikanující, fetující sígr, ktrerej tý babičce tu tašku šlohne.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat