Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Chtěl někdo 1989 aby to takto dopadalo?

Převzato:
-aby bylo 600 000 nezaměstnaných oficiálně + 250 000 neevidovaných a 30 000
bezdomovců
-aby vodu zdražili na 80 násobek ceny roku 89
-aby plyn zdražili na 15 násobek
-aby elektriku zdražili na 15 násobek
-aby se bytů stavěla polovina a byty zdražili na 50 násobek
-aby uhlí a dříví zdražili na 15 násobek
-aby metro zdražili na 32 násobek
- aby se neobdělávalo 7 miliard m2 zemědělské půdy
-aby masmédia manipulovala s veřejným míněním
-aby vybilo 2 miliony kusů skotu a trávu neměl kdo žrát
-aby zdraví bylo jen pro bohaté
-aby se rodilo v průměru každý rok o 50 000 dětí méně
-aby a místo dětí k nám přicházeli imigranti z Rumunska ,Ukrajiny, Vietnamu, atd.
-aby vzrostla kriminalita o 300 %
-aby stoupl počet vražd o 100%
-aby bylo milion exekucí ročně
-aby národní podniky předali zahraničním vlastníkům a ti si odváželi 500 miliard výnosů a zisku ročně
-aby schopní a inteligentní emigrovali
-aby rozpoutali skrytou občanskou válku a rozeštvali národ
-aby tady byla gigantická byrokracie a přibylo 50 000 státních úředníků
-abychom měli stejné ceny jako v Německu a třetinové platy
-aby nám ukradli vodárny, plynárny, energetiku, doly, pískovny, cementárny, cihelny, ocelárny, banky, obchody či tisíce podniků
- aby tady byla diskriminace a totalita větší než tady byla
- aby člověk měl strach vyjít sám večer na ulici
- aby se lidé báli každého dalšího dne
- aby si brali advokáta na kde co ze strachu, že je někdo napálí
-aby například prodavačky nevydělaly za 8 hodin na bydlení , jídlo, oblečení , poplatky a dopravu do práce
-aby tady bylo desetitisíce narkomanů, gambleři na hracích automatech, prostitutky v příhraničí u hlavních silnic, bezohlednost , pokrytectví a běžně vítězila lež a nenávist.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Rzhodne ano Nemusim: na to aby som si kupil Amigu podplacat suduhov...na to aby som si kupil plastik…
Qet 25.10.2013 00:54
Qet
Nevidim duvod, proc bychom se my nespokojeny meli stehovat, at se odstehujou ty spokojeny do juesej,…
RedMaX 25.10.2013 05:23
RedMaX
Tak to by vás tady asi moc nezbylo. Pardon, zbylo. Nespokojení důchodci a přispěvatelé do Novinek. N…
Jack 25.10.2013 08:58
Jack
Já jsem si hlavně (naivně) myslel, že se s komoušema zatočí úplně jinak. Představoval jsem si, že vě…
cejna 25.10.2013 10:45
cejna
Kdo by s nimi zatočil? Prd víme o tom, jak to bylo s tím převratem, co za co...
L-Core 25.10.2013 21:05
L-Core
To je dneska přece úplně jedno, kdo. Prostě se to nestalo a teď už je na to pozdě.
Kurt 25.10.2013 21:09
Kurt
Kdo? Kdyby to byla bejvala skutečná revoluce a ne jen divadýlko, při kterým šlo o to nahradit starý… poslední
cejna 26.10.2013 13:53
cejna

Rzhodne ano
Nemusim: na to aby som si kupil Amigu podplacat suduhov...na to aby som si kupil plastikovy model litadla a mobol byt len `spojenecky` na to ak chcem banan aby babka stala 4 hodiny v rade a ked ten banan pozijem aby som rozmyslal ci si mozem utet zadok papierom, lebo akurat nie je...
Ak ti tvoja krajina nevyhovuje, tak na to mas Pasport, hor a do sveta, caka na teba. Ze za komunizmu si ho nedostal?

Tak to by vás tady asi moc nezbylo. Pardon, zbylo. Nespokojení důchodci a přispěvatelé do Novinek. Nevím ale jak by se s takovým materiálem budovaly ty světlé zítřky. Chvíli by to šlo, ale co až byste rozprodali do zahraničí druhotné suroviny z konfiskovaných fabrik židokapitalistických štváčů...

Já jsem si hlavně (naivně) myslel, že se s komoušema zatočí úplně jinak. Představoval jsem si, že většina představitelů režimu (poslanci, členové Úv, političtí soudci, ministři, vedoucí estébáci apod. ksindl) skončí přinejmenším na doživotí v kriminálech. Že se hned ze začátku KSČ nezrušila a nepostavila mimo zákon nechápu do teď.

Kdo? Kdyby to byla bejvala skutečná revoluce a ne jen divadýlko, při kterým šlo o to nahradit starý komunisty novějšíma a rádobydemokratickým prezidentem, humanitárním bombarďákem a pravdoláskařem Vašíkem, tak by s nima zatočili právě ti revolucionáři buď rovnou a nebo pomocí nově vybudovaný státní správy - tj. policií, žalobcema a soudcema bez komunistický minulosti a bez vazeb na zločince z KSČ.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru