Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Už mě ta politika unavuje

Kam se mrknu, tak se řeší volby... i v dosud apolitických kolektivech to bublá, kydá se cokoliv na kohokoliv, oprávněně i neoprávněné. Nejhorší je, že okamžikem volby to neskončí, ale než bude koalice, než zasedne vláda, než se to trochu utřepe... furt to bude na talíři.
To už jsou snad lepší ty prázdniny.
Tímto rezignuji na veškerou politiku minimálně do doby, do jaké uznám za vhodné.:-) Dám někomu hlas a budu mlčet.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
To mas hrozne jednoduchy, vypni TV a uz ji nepoustej, nekupuj noviny a nepoustej rozhlas. Na email c…
RedMaX 19.10.2013 22:59
RedMaX
TV jsem nezapnul ani nepamatuju, noviny nekupuju, rozhlas neposlouchám. Na mail chodím z thunderbird…
Moas 20.10.2013 21:24
Moas
Nectu to, nezajem. Ctu diit, mobilmania, mobilenet, lupa, pctuning, root. To mi staci. :-) nový
RedMaX 20.10.2013 21:38
RedMaX
znáte někoho, kdo se dokáže živit politikou - a neštítíte se ho? takže komu by kecy podobných brouků… nový
lední brtník 22.10.2013 21:03
lední brtník
Na práci politika (zvláště vrcholovýho) musí být člověk tak trochu psychopat. Možná bych se neštítil… nový
Prasak 23.10.2013 06:16
Prasak
Jo jednoho znám osobně. Dlouho. Vídám ho málo, ale neštítím se ho. Když se jednou za pár let potkáme… nový
Zarniwúp 23.10.2013 12:29
Zarniwúp
Bez urážky, ale co je předsednictví neparlamentní strany za vrcholovou politiku? nový
Dale Cooper 23.10.2013 14:31
Dale Cooper
No tak nepíšu, že je to vrcholový politik. :-) nový
Zarniwúp 23.10.2013 14:46
Zarniwúp
Najde sa ich dost, ale urcite nie v tej vrcholnej. nový
Michal2 23.10.2013 13:33
Michal2
Konečně se v tom začínám orientovat: [113-infografika2-png] [JB4880d3_mat1.JPG] nový
Jack 24.10.2013 18:03
Jack
A ještě jedna poplašná zpráva: http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/52395/utok-na-reflex-nekdo-skupuje… poslední
Zarniwúp 25.10.2013 15:22
Zarniwúp

To mas hrozne jednoduchy, vypni TV a uz ji nepoustej, nekupuj noviny a nepoustej rozhlas. Na email chod z: "email.seznam.cz", nelez na novinky a na idnes.

Ja nemit tetu, ktera kouka celej den na TV a pak mi zavola a sdeli mi co zase "dluhoslav, becherovka a vozrala" vyvadeli a nediskutovat na debaty.net, tak vubec nevim co se deje ani ze nejaky volby jsou.
Stejne premejslim o tom, ze se na volby vykvaknu a pojedu na chalupu, mam v patek a v pondeli volno, tak jestli nebude destova predpoved, tak na ne z vysoka ...

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru