Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Už mě ta politika unavuje

Kam se mrknu, tak se řeší volby... i v dosud apolitických kolektivech to bublá, kydá se cokoliv na kohokoliv, oprávněně i neoprávněné. Nejhorší je, že okamžikem volby to neskončí, ale než bude koalice, než zasedne vláda, než se to trochu utřepe... furt to bude na talíři.
To už jsou snad lepší ty prázdniny.
Tímto rezignuji na veškerou politiku minimálně do doby, do jaké uznám za vhodné.:-) Dám někomu hlas a budu mlčet.

Předmět Autor Datum
To už jsou snad lepší ty prázdniny Dej si na pc poradně do vyhledávání "zasrane prazdniny". Je to s…
Niko Bellic 19.10.2013 22:53
Niko Bellic
To si možná žádá o samostatnou kategorii. :-)
Zarniwúp 19.10.2013 22:55
Zarniwúp
Nejhorší je, že okamžikem volby to neskončí, ale než bude koalice, než zasedne vláda, než se to troc…
merlouska 19.10.2013 22:56
merlouska
To mas hrozne jednoduchy, vypni TV a uz ji nepoustej, nekupuj noviny a nepoustej rozhlas. Na email c…
RedMaX 19.10.2013 22:59
RedMaX
TV jsem nezapnul ani nepamatuju, noviny nekupuju, rozhlas neposlouchám. Na mail chodím z thunderbird…
Moas 20.10.2013 21:24
Moas
Nectu to, nezajem. Ctu diit, mobilmania, mobilenet, lupa, pctuning, root. To mi staci. :-)
RedMaX 20.10.2013 21:38
RedMaX
Taky už mě to sere a přestal jsem do těch politických debat psát. A občas je ani nečtu, zvláště poku…
Prasak 19.10.2013 23:46
Prasak
Nejhorší je, jak se každý mamlásek personifikuje za vrcholového politika. Ignoruju to, ale sere mě t…
mif 20.10.2013 10:29
mif
No jo, nediv se, když klasické strany (snad kromě komunistů) jsou ohroženy vysokou mírou neúspěchu v…
L-Core 20.10.2013 10:58
L-Core
Lidi prostě chtějí ty dinosaury vyhnat od koryt za každou cenu. ano, je faktem, že drtivá většina l…
touchwood 20.10.2013 13:33
touchwood
Moasi, mně to naopak připadne konečně v pořádku, protože tahle normalizační atmoška ("mně je politik…
touchwood 20.10.2013 13:31
touchwood
V tom máš pravdu. A mně nevadí, že je toho víc, očekával bych to. Vadí mi agitace samozvaných spasit…
Moas 20.10.2013 21:28
Moas
znáte někoho, kdo se dokáže živit politikou - a neštítíte se ho? takže komu by kecy podobných brouků…
lední brtník 22.10.2013 21:03
lední brtník
Na práci politika (zvláště vrcholovýho) musí být člověk tak trochu psychopat. Možná bych se neštítil…
Prasak 23.10.2013 06:16
Prasak
Jo jednoho znám osobně. Dlouho. Vídám ho málo, ale neštítím se ho. Když se jednou za pár let potkáme…
Zarniwúp 23.10.2013 12:29
Zarniwúp
Bez urážky, ale co je předsednictví neparlamentní strany za vrcholovou politiku?
Dale Cooper 23.10.2013 14:31
Dale Cooper
No tak nepíšu, že je to vrcholový politik. :-)
Zarniwúp 23.10.2013 14:46
Zarniwúp
Najde sa ich dost, ale urcite nie v tej vrcholnej.
Michal2 23.10.2013 13:33
Michal2
Konečně se v tom začínám orientovat: [113-infografika2-png] [JB4880d3_mat1.JPG]
Jack 24.10.2013 18:03
Jack
A ještě jedna poplašná zpráva: http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/52395/utok-na-reflex-nekdo-skupuje… poslední
Zarniwúp 25.10.2013 15:22
Zarniwúp

Nejhorší je, že okamžikem volby to neskončí, ale než bude koalice, než zasedne vláda, než se to trochu utřepe... furt to bude na talíři.

Podle me to na taliri bude po volbach min. Jakmile lidi odvoli, tak uz nebude duvod se hadat o tom, koho volit. A hadat se o tom, jestli ma jit do koalice tenhle s timhle nebo tenhleten s tamhletim.. to uz lidi tolik nebere.

Ale je fakt, ze uz me to taky neba. Lidi, zakladejte tu na debatach nejaky zabavny temata :D

To mas hrozne jednoduchy, vypni TV a uz ji nepoustej, nekupuj noviny a nepoustej rozhlas. Na email chod z: "email.seznam.cz", nelez na novinky a na idnes.

Ja nemit tetu, ktera kouka celej den na TV a pak mi zavola a sdeli mi co zase "dluhoslav, becherovka a vozrala" vyvadeli a nediskutovat na debaty.net, tak vubec nevim co se deje ani ze nejaky volby jsou.
Stejne premejslim o tom, ze se na volby vykvaknu a pojedu na chalupu, mam v patek a v pondeli volno, tak jestli nebude destova predpoved, tak na ne z vysoka ...

No jo, nediv se, když klasické strany (snad kromě komunistů) jsou ohroženy vysokou mírou neúspěchu ve volbách (lidi jsou na ně tak nasraní, že i z trucu to hodí někomu novému. Případně OPRAVDU netuší, koho vybrat, když je to všechno stejná pakáž). A tak se straší, mobilizuje, aktivizuje. Za týden bude po všem, neskončí-li to zase patem.

Sranda bude, když ČSSD a KSČM budou mít dohromady 100 hlasů a ODS, TOP09, Ano a Okamura taky 100. A ještě větší sranda, když socani a komunisti budou mít jen 99. A úplně největší legrace by začala, kdyby se ANO z předpokládaného 2. místa posunulo na první. Čím více na Babiše ostatní potenciálně postupivší strany hází špínu (vypadá to, že nic jiného v programu nemají), tím více posiluje. Lidi prostě chtějí ty dinosaury vyhnat od koryt za každou cenu.

Moasi, mně to naopak připadne konečně v pořádku, protože tahle normalizační atmoška ("mně je politika jedno, stejně se nic nezmění") vedla ke stavu, jaký tu teď máme. Čím více nasraných voličů, tím více si naši politici budou dávat pozor na to, co dělají a co říkají. Dřív se říkalo, že v Praze by volby vyhrála i Klausova tenisová raketa.. dnes to už neplatí, a to je dobře. Lidi začínají vnímat, co politici dělají, a to je v dlouhodobém horizontu jen dobře, protože by to mělo vést ke kultivaci politiky i voličstva (bohužel si ale asi budeme muset "užít" s dalším komerčním projektem "ANO", neboť někteří se z projektu "VV" ještě nepoučili)

Rozumím, že je toho před volbami více než obvykle, ale to by mělo být pro opravdu demokratickou zemi naprostým standardem.

V tom máš pravdu. A mně nevadí, že je toho víc, očekával bych to. Vadí mi agitace samozvaných spasitelů, kteří místo argumentů typu "ekonomický model ODS se nápadně podobá modelu, s nímž pohořeli konzervativci v Británii před dvaceti lety" používají argumenty "Němcová je husa, tu nevolte". I politika se dá dělat kulturně. Snad to bude další fáze.

Akorát že zatím mám pocit, že volební účast nijak dramaticky neroste, takže s tou angažovaností to nebude tak žhavé. Spíš se plky od piva přesunuly na Internet.

Tu větu o ODS jsem vypotil z nohy, nebrat vážně.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru