Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Debata o pc

Ahoj. Chtěl bych se zeptat:

1, Jestli nějak ničí počítač vypínaním hlavním čudlíkem na ntb. Tím, čím se zapíná. Je to lepší, než najet na start a vypnout. Prostě Na vteřinku stisknu čudl a vypíná se. Ničí se tím?

2, Jestli dívání do počítače, v mém případě do noťasu, nějak poškozuje zrak. Zajímalo by mě proč? kvůli nějakým vlnám? Záření? Také by se hodilo, kdyby jste napsali, jestli se Vám zhoršuje zrak kvůli PC.

Snad to nebude brané jako do sekce PC. Je to spíše debata. :-)

Předmět Autor Datum
1) Pokud ho jen na vterinku zmacknes, tak se nestane nic jinyho nez kdybys to vypnul pres start. Pok…
bahno 18.10.2013 14:52
bahno
Tak to je zajímavý názor. Děkuji. Já ten čudl mačkám jen no nemačkám jen ho stisknu a hned pustím. T…
Macko 18.10.2013 15:07
Macko
Takže práce ve tmě, při zhasnutém světle a při plém jasu pc to mají asi oči nejhorší že? Jo, stejně…
Prasak 18.10.2013 16:25
Prasak
Čudlíky mačkám jenom když selžou všechny ostatní možnosti. Snažím se a občas koukám jinam, než na mo…
IQ37 18.10.2013 16:33
IQ37
Tak znama ocarka rika, ze kdo nenosi brejle po 40. roce veku to dela jenom z frajeriny. Trochu preha…
bahno 18.10.2013 16:37
bahno
Tak znama ocarka rika, ze kdo nenosi brejle po 40. roce veku to dela jenom z frajeriny. Trochu preha…
bahno 18.10.2013 16:37
bahno
2. Ne, pravdepodobne neposkozuje. Pokud nemas specifickou ocni vadu, tak tvuj zrak neni nijak poskoz…
RedMaX 18.10.2013 18:57
RedMaX
Počkej, jak nevyzařuje? Co bezony? :-?
Dale Cooper 18.10.2013 18:58
Dale Cooper
Nevim o tom, ale karcinogen ma na oci maximalne sekundarni vliv a navic bych si tipnul, ze jeho puso…
RedMaX 18.10.2013 21:23
RedMaX
:-D
mif 18.10.2013 21:28
mif
Jo jo. Bezony :-D Ale to se jedná spíš o psychickou újmu ne?
Macko 21.10.2013 14:28
Macko
No to to je zase něco.
Ficka 21.10.2013 15:02
Ficka
Po bezonech manželky bolí hlava, děti zlobí a kočky pelichají. Já bych bezony nepodceňoval!
Rce. 21.10.2013 16:00
Rce.
Když si člověk při práci na PC jde každou hoďku začvaňhat na balkón, tak nějaké oči jsou druhotní zá…
storny 22.10.2013 11:16
storny
Jen abysis nevrazil čvaňháka do voka!
Remca 22.10.2013 14:07
Remca
Nepravďepodobné
Macko 22.10.2013 14:54
Macko
Nepravďepodobné Svatá prostato...
Dale Cooper 22.10.2013 22:10
Dale Cooper
Ou. Oprava *nepravděpodobné. Nespal jsem 2 noci. To pak člověku vypne mozek.
Macko 22.10.2013 23:12
Macko
Jasně, je třeba to na něco svést ;-)
Prasak 23.10.2013 06:15
Prasak
Ano. Stane se no. Ale tak nenapíšu třeba něco takového: Včera sem bil na klousačce a zadřel sem si ř…
Macko 23.10.2013 09:58
Macko
Taky se to jednou za čas stane... Autor o tom, že je to špatně ve většině případů neví. Viděli jste…
storny 23.10.2013 10:53
storny
No ani číst neumíš. Já nemám v nicku dlouhý á. poslední
Prasak 23.10.2013 10:55
Prasak

1) Pokud ho jen na vterinku zmacknes, tak se nestane nic jinyho nez kdybys to vypnul pres start. Pokud ho ovsem par vterin drzis az vypne, tak te souborovej system mit rad nebude...
2) Blbej vliv ma konstantni zaostreni na jednu vzdalenost. Hodne pomaha se kazdych par minut kouknout nekam jinam, idealne na nejaky vzdaleny bod(tedy treba z okna). Zrakovy cviceni jsou docela dulezity. Oci jsou staveny na neustaly preostrovani a je problem, kdyz se jim ho nedostava. Podobnej problem je v letectvi, jmenuje se to vyskova myopie - pilot, kterej leti vysoko nad mraky(vidi akorat kokpit a modro) a furt zira do pristroju prestane videt do dalky a muze prehlidnout jine letadlo. Bojuje se proti tomu obcasnym kouknutim na konec kridla.

Tak to je zajímavý názor. Děkuji. Já ten čudl mačkám jen no nemačkám jen ho stisknu a hned pustím. Takže by to teda nemělo vadit. To je dobré věďet. Jednou jsem byl na pc celej den a druhej též. Třetí den mě již od rána strašně palíli oči, měl jsem je zrdulé, jako po požití trávy ( Né opravdu to svinstvo nehulím ) a trvalo to dva dny, než se to hodilo do normálu. Takže práce ve tmě, při zhasnutém světle a při plém jasu pc to mají asi oči nejhorší že? :-/ Chudáci

Čudlíky mačkám jenom když selžou všechny ostatní možnosti.
Snažím se a občas koukám jinam, než na monitor. Ale asi to je už marné, když mám brýle na čtení a za určitých okolností i na monitor. Únava a "opotřebení" očí je dané i věkem, bez ohledu na to, jestli čteš knížku nebo koukáš na monitor. Pro obojí existují "ideální" podmínky, za kterých oči trpí nejméně ("A přece trpí!"). :-)

Taky se to jednou za čas stane... Autor o tom, že je to špatně ve většině případů neví. Viděli jste někdy romsky psanou češtinu? Oni vůbec nevědi třeba to, jak rozdělit slova. Píšou věci jako : fcas, neasy, gdy, hejmore fkolik budes na nadrus travou.jadu ted domu..

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru