Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Nedebatujte, prostě si to jenom přečtěte

"Dopis" som necital, ale v principe je to zbytocnost. Taketo vyzvy a pamflety su sice na pohlad pekne, ale inak nic nemenia. Alebo je niekto tak naivny, ze si mysli, ze to na tych politikov naozaj zaposobi a oni si vstupia do svedomia?
Pokial je niekto nespokojny so sucasnou situaciou a ma uz dost tych istych politikov, tvari a stran ma v podstate 2 moznosti.
Prva je dat sancu novym tvaram alebo este lepsie subjektom. Keby zijem v CR volim asi piratov alebo nieco podobne, nieco co tu este nebolo a kde je sanca, ze zmena bude pozitivna. Nevravim, ze bude, ale urcite nema zmysel dat 356 sancu matadorom z ODS, CSSD a spol. 20 rokov na okusy snad stacilo. Dakujeme odidte.
Druha moznost je, ze sa do politiky vrhnem sam, co vsak nie je pra kazdeho. Zrovna vcera som bol na pive a mudroval som na tym, ze pojdem asi do volieb ako kandidat na poslanca v mestskom zastupitelstve, pretoze mi zacinaju liezt na nervy veci, ktore sa deju okolo mna a ja ich nemam ako ovplyvnovat z pozicie volica.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat