Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Nemocnice

V nemocnici jsem byl 3x a pokaždé s úrazem. Poprvé když mi bylo 13let mě na férovku vyzvala dodávka když jsem jel na kole. Akorát jsem byl trošku sedřenej tak nevím proč mě v nemocnici drželi čtyři dni, ale až na první den to tam byla pohoda. První den samá vyšetření, nedostal jsem nažrat a v noci mě pořád setra chodila měřit tlak. Pak už jsem si tam žral jako pán, jídlo sice bylo nemastní a neslaní ale jinak dobrý. Na pokoji byli se mnou dva který měli dietu a vždy se na mě koukali jako nás pes když žeru. Takže mě chutnalo dvojnásob:-).
Po druhé o rok později to bylo o něco horší, něco s hlavou, zlomená klíční kost a pochroumaní žebra. První dva dni v nemocnici si moc nepamatuji, pak přišel týden nudy protože jsem nemohl s postele a když mě přeložili na poslední tři dni na normální pokoj tak už to byla zase pohoda. Psát nebudu co se mě stalo, protože stačilo málo abych vyhrál bych Darwinovu cenu a všechny ty žabaře co jí získali bych hravě strčil do kapsy.
Po třetí po bouračce před šesti lety, to mě akorát udělali pár vystření, přespal jsem tam a ráno mě vykopli

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat