Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Bránění v přístupu k nemovitosti bez zaplacení.

Tak podívejte pane "za komančů by si nikdo nedovolil" (Ficko), mám takový dojem, jak Vás tak na debatách sleduji, že vy "rozumíte" naprosto všemu a ve všech oborech, jenomže tak nějak "po selsku", viďte... Už náš profesor říkal: "No jo, selský rozum, vidle-hnůj".
Samozřejmě že máte právo se ke svému domu, či majetku dostat bezplatně a to hned na základě několika zákonů (bude-li třeba mohu přiblížit), například také zákona upravujícího osobní vlastnictví a ochranu majetku, což, jen tak mimochodem, nebylo zrovna nosným pilířem těch Vašich "zaltých komunistů"... Takže agitovat byste mohl poněkud chytřeji, jste-li toho schopen...

Osobně si myslím, že bude bohatě stačit oné ochrance ukázat občanku a případně pohrozit přivoláním PČR. Obec může uzavřít určité prostranství pro kulturní akce, nesmí ale omezovat, či znemožnit přístup do domů jejich vlastníkům, či nájemníkům. U návštěv, případně lidí v nájmu, kteří nemají trvalý pobyt v dané lokalitě se to na místě prokazuje hůře, avšak taková akce je ohlášena dopředu a lze si zřídit na obci papír, který vstup zajistí. Jiné je to v případě uzavření z důvodu ohrožení života či zdraví, tam Vám opravdu mají právo zakázat vstup do vlastního domu či bytu...

U nás je každoročně uzavřena celá obec kvůli Barum Rally a není s tím žádný problém, když jsem ještě bydlel u rodičů a měl tam trvalý pobyt, stačilo ukázat občanku a nyní když chci jet k rodičům není problém si vyřídit papír (ovšem zatím jsem to nepotřeboval, bo na Barumku se jezdím podívat a to kilo mě nezabije).

Kdybyste potřeboval, napište a pošlu případné zákony.

A pro Ficku, někdy je lepší mlčet, než se vyjadřovat ke všemu, tak nějak tendenčně, zaujatě a ještě navíc nesmyslně a hloupě...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat