Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Bránění v přístupu k nemovitosti bez zaplacení.

Asi může. Za komančů by si to nikdo nedovolil, dneska je to každou chvíli někde zavřený kvůli takzvaným "Kulturním akcím". Kdysi v Mělníce jsem jel služebně něco opravovat, hovno. Byla tam nějaká slavnost na náměstí a nikoho bez placení nepustili. Vedoucí mi za to strhl půlku platu, že jsem nesplnil příkaz. Tak jsem to poslal městu, aby mi to proplatilo, ti mi odpověděli, že podle nějakého jejich usnesení (o kterém se nemá šanci normální člověk dozvědět), tak můžou zavřít klidně kus města a vybírat. Zažil jsem to i v Trutnově a mnoha dalších městech. Takže když jdete domů, musíte zaplatit. A nedejbože, že potřebujete koupit rohlík, tak zaplatíte znova. Za Komančů si takovéhle lumpárny nikdo nedovolil. Dneska si každěj zavře co chce a lidi co tam bydlejí, mají smůlu. Stačí aby nějaký pitomec si vymyslel akci, za kterou kápnou městu peníze. Nedostanete se domů bez zaplacení, to už vůbec neříkám, že když potřebujete jet autem domů nebo z domova, tak vás už vůbec nepustí.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat