Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jaká sluchátka kupujete k mobilu?

Jaká sluchátka kupujete k mobilu?
A jak dlouho vám vydržej?

Já kupuju za pade u číňanů, zvukovou kvalitu u těch špuntů neřešim,
do MHD to stačí, ale štvou mě kabely. Časem tuhnou a lémou se (cca 2 měsíce).
Jakou máte zkušenost s dražším tovarem tohohle typu?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Koss Porta Pro. Výdrž roky :-)
Dale Cooper 11.09.2013 21:57
Dale Cooper
Takový nákup ale stojí na pováženou, protože někdo potřebuje buď nějaké kvalitní sluchátka a jiný za… poslední
Liguaro 17.09.2013 12:17
Liguaro
Každý ucho mám jiný, žádný normální špunty mi nepásnou (buď levý, nebo pravý...). Kupuju taková sluc…
Zarniwúp 11.09.2013 22:00
Zarniwúp
Prý bagry :-) Ty mám taky, legendami opředené Tesly ARF 300. Kroucený kabel, kterým by šlo napájet m…
Dale Cooper 11.09.2013 22:06
Dale Cooper
Bagry?? Od potomstva jsem se poucil, ze uzavrenym sluchatkum se rika brambory. ARF 300 pouzivam kdy… nový
mismas 17.09.2013 09:37
mismas
Zásadně špunty protože pecky mi neustále vypadávají z ucha.Co se týče značky tak se spokojím se sluc… nový
alcapone 17.09.2013 10:01
alcapone

Každý ucho mám jiný, žádný normální špunty mi nepásnou (buď levý, nebo pravý...).
Kupuju taková sluchátka, u která se dají zavěsit "za uši". Teď mám nějaký laciný Hamy. Neosvědčily se mi Kossy, vnitřek zahnutí měly "vybraný" a škrábaly za ušima. :-|
Na doma mám velký "bagry", taky od Hamy - měly za tu cenu dlouhatánskej kabel. :puff:

Prý bagry :-) Ty mám taky, legendami opředené Tesly ARF 300. Kroucený kabel, kterým by šlo napájet míchačku, mušle izolující tak, že by posloužily i v onom bagru, hlavový most z 1 mm pásku oceli apod. Zvukově (ne)překvapivě skvělé. Ve své době (půlka osmdesátek) to stálo cca 800,- Kč, což nebylo málo. Nyní zakoupeno na aukru za pětikilo, původní pětikolík nahrazen Jackem.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru