Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Máte rádi pálivé jídlo?

wasabi som jedol priamo v Japonsku,ale ako som už spomenul,čakal som od toho trošku viac...ono ako už bolo spomenuté,keď má človek chuť na niečo štiplavé,horké kyslé etc,tak si to dá,to je jasné,takisto extrémny typ papriky použitej s mierou oživí jedlo,alebo len kúsok mäsa,tak ist také typicky štiplavé jedlo a la chilli con carne musí štípať,inak by to nebolo ono,tam sa to predpokladá,že to bude štípať,ale poznám rôznych extrémistom,ktorí jednoduch nacpú štiplavú papriku všeade,bez ohladu na to,či tá štiplavosť všetko zabije ,alebo nie,hlavne nech to štípe a to je jedna z vecí,čo ja osobne nemusím,znesiem síce vela,ale najradšej z tých "štiplavcov" mám jalapeňos,štípu jemne,skôr chutia pikantne ako nepríjemne a ich chuť sa dá pomerne dobre v jedle regulovať časom varenia,aby neboli nepríjemné ani menej odolným/tolerantným povahám a aj luďom,ktorí majú nejaké problémy s trávením...treba pamätať aj napr. na to,že niekto,kto má napr.helicobactera,"chytený" pankreas ap. a nevie o tom,môže mať velmi vážne sekundárne problémy po zjedení aj kúsku habanery

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat