Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Cena elektřiny-nové tarify

Zdravím.
Určitě Vám došla do schránky,pokud jste u E.ONu nabídka na podepsání smlouvy o přechodu na tarif Trend24,který slibuje úsporu cca 12% ročně.Nabídka je pro klasickou domácnost v panelovém bytě,takže běžná spotřeba.Vyplatí se to nebo je to jen habadůra?Přiznám se,že ani nevím co mám ted za tarif a v tom grafu není napsáno,který mám ted,za jaké ceny.Nechápu proč tam nedají k porovnání nynější a co nabízí.K nazlobení jsou tam tarify,které jsou levnější než mě nabízený Trend24,ale u těch je psáno zákazník musí splnit příslušné podmínky,což určitě nebudu.
Jaký je Váš názor na nabídku E.ONu,či jiné poskytovatele,vzít,nebrat?
Díky.
[img149.jpg]

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
http://kalkulator.eru.cz/ Nahodis sve parametry a pockas nez ti to vyplyvne vysledek, je to hned. J…
RedMaX 05.09.2013 14:39
RedMaX
Jednoduche a vseresici. Hm, jednoduché a všeřešící to asi nebude, protože cenu za kilowatt jsem tam…
IQ37 06.09.2013 00:02
IQ37
Zadas stejny udaje jako na fakture a vyleze ti rozdil, kolik muzes mit levneji nebo naopak draz. Do…
RedMaX 06.09.2013 00:38
RedMaX
ERU se*u. Při zadání 1 kWh mi vyšla cena nějak kolem 1920,- Kč. :-D Jdu studovat, jak se dělají louč… nový
IQ37 06.09.2013 22:00
IQ37
Jak se zbavit otravných podomních obchodníků s elektřinou? Že jste nepřišli včera, byli zde od firmy…
Alfons 06.09.2013 18:20
Alfons
Určitě Vám došla do schránky,pokud jste u E.ONu nabídka... Chce to napřed mířit, než začneš střílet…
Prasak 06.09.2013 18:24
Prasak
Já to dostal také. Tak jsem vzal fakturu, spočítal spotřebu VT a NT , zadal do kolonek a nechalvypoč… nový
paul 09.09.2013 09:33
paul
Ano, to je v poradku. Elektrina se zdrazovala. Mozna by slo dohledat o kolik a to potom pripocist k… nový
RedMaX 09.09.2013 09:36
RedMaX
A sazba Elektrika 24, kterou mám není nikde. Tak jsem nabídku hodil do koše. Jestli zlevní, tak je j… nový
paul 09.09.2013 09:40
paul
Já to mám furt přilípnutý magnetem na ledničce a čekám na záchvat matematické horlivosti, kdy bych v… nový
Prasak 09.09.2013 10:08
Prasak
moje zkušenost s nabídkami firem je ta, že výhody jsou většinou na straně firmy. A razím heslo: "rad… nový
paul 09.09.2013 10:58
paul
tak jsem to propočítal s loňskem a tam rozdíl 110,--Kč. to nestojí za úvazek, třeba příští rok zase… nový
paul 13.09.2013 13:20
paul
Já jsem se na to taky vyprdl,nic jsem neměnil. nový
tuta 14.09.2013 04:25
tuta
Tak mi soudruzi z eonu poslali propočet : zvýhodněného produktu Trend24 září 2013 dosáhnete ceny za… nový
paul 17.09.2013 21:54
paul
Ohledne toho, jak tu pisete, ze vam ty kolonky prijdou slozity: http://www.blisty.cz/art/70293.html poslední
RedMaX 29.09.2013 00:11
RedMaX

http://kalkulator.eru.cz/

Nahodis sve parametry a pockas nez ti to vyplyvne vysledek, je to hned. Jednoduche a vseresici. :-)

Ja v regionu PRE presel uz pred nejakou dobou k 3-E. Stale se drzi mezi tema levnejsima, obcas si to zkontroluju s cenou, kterou mi uctuji.
Na chalupe mam EON, ale spotreba je tak mala, ze to resit nehodlam, navic EON nepatri k tem uplne drahym a nejakou stovku neresim. Doma u PRE to delalo za rok snad 600,- tam se zmena vyplatila. Otec presel na etarif CEZu od PRE a prisli ho z PRE presvedcovat, aby neprechazel. Tak jim rikal, no jo, ale skoro tisicovka rocne, to uznejte, ze jen blbec by nepresel jinam. Uznali, zklapli a odesli. :-D

Jednoduche a vseresici.

Hm, jednoduché a všeřešící to asi nebude, protože cenu za kilowatt jsem tam stejně nebyl schopný zjistit, anžto v té nabídce chybí RWE, od které elektriku bereme (i s plynem).

Tady je jejich "průvodce fakturou". Cenu si musím spočítat "ručně" - až po vyúčtování a dodání faktury. Jinde se cena za kW prostě nevyskytuje.

Zadas stejny udaje jako na fakture a vyleze ti rozdil, kolik muzes mit levneji nebo naopak draz.

Do toho pole rocni spotreba elektriny muzes zadat i 1kWh, z toho detailniho vypoctu by to melo jit dopocitat.

RWE tam neni, to reklamuj u ERU, je to statni urad, pracuje za tve penize, tak at se stara a napravi to.

Jak se zbavit otravných podomních obchodníků s elektřinou? Že jste nepřišli včera, byli zde od firmy blabla dle vlastní fantazie a že mám 1kwh za 2,33 Kč se vším všudy. A obchodník padá do mdlob. Funguje perfektně a na obchodníky všeho druhu.:-[

Já to mám furt přilípnutý magnetem na ledničce a čekám na záchvat matematické horlivosti, kdy bych vzal fakturu a šel to propočítat. Ale záchvat ne a ne přijít a nabídka je (dle toho dopisu) platná 7 dní, takže to asi propadne dřív, než se do toho pustím. Prostě to od pohledu nepovažuju za tak super nabídku.

Tak mi soudruzi z eonu poslali propočet :
zvýhodněného produktu Trend24 září 2013 dosáhnete ceny za dodávku elektřiny ve vysokém tarifu 4920,43 Kč/MWh a v nízkém tarifu 2080,15 Kč/MWh se stálým měsíčním platem ve výši 152,46 Kč/měsíc.
Vaši roční spotřebu 7,475 MWh dle posledního vyúčtování to znamená celkovou platbu za elektřinu, tj. platbu za dodávku i distribuci včetně DPH, ve výši 27 280,81Kč a úsporu 1557,87 Kč oproti Vašemu stávajícímu produktu, dle něhož byste uhradil 28 838,68 Kč.
For je v tom, že já loni zaplatil 20623
Chápete to?Oni zlevní a je to o 8200,-dražší a z toho ušetřím 1557,-

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru