Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jíte před spaním?

Dnes jsem byl nazloben určitými věcmi,prostě to se tak občas schumelí,tož jsem požil litřík a půl Rulandského modrého a včíl jsem dostal hlad 23:56 .Na sporáku je smažený vepřový řízek a jeho bráška způlky snězený dcerkou.Asi je sežeru oba a k tomu uvařený brambory.Pochopitelně vše zastudena a natajnačku,nebot bych byl samičkou při ohřevu v mikrovlnné troubě napoment,že budím okolí a že to není zdravé na noc a vůbec co nespím a bla bla bla....
Co Vy papáte na noc?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Vždycky zbaštím tak dvě housky,vyjímečně tři a pak teprve zalehnu.Naštěstí s mladou povětšinou lože…
alcapone 04.09.2013 22:13
alcapone
"...Naštěstí s mladou povětšinou lože nesdílím..." Bože, tahle mládež! Jak NAŠTĚSTÍ!? :-?
Jack 05.09.2013 23:10
Jack
Řekněme že ona je natolik divoká že by ze mě nejen "vysportovala" ty dvě housky před spaním ale taky…
alcapone 06.09.2013 16:26
alcapone
Víš, co má společnýho ženská a fazole? Oboje potřebuje pořádnej kolík, jinak se ti odplazí k sousedo…
Prasak 06.09.2013 17:34
Prasak
Samozřejmě na to myslím ale podle mě není dobrý dělat tyhle věci když za dveřma číhá zvědavej elemen… nový
alcapone 06.09.2013 18:51
alcapone
Než si poškodit zdraví hladem je lépe se najíst nehledě na denní a noční dobu. Hladovění vyvolává st… nový
Alfons 06.09.2013 18:13
Alfons
...jím všechno,ale po menších dávkách(pečenej bůček ve větších)...a často...a před spaním to samý...… poslední
babal 06.09.2013 21:37
babal

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru