Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jíte před spaním?

Dnes jsem byl nazloben určitými věcmi,prostě to se tak občas schumelí,tož jsem požil litřík a půl Rulandského modrého a včíl jsem dostal hlad 23:56 .Na sporáku je smažený vepřový řízek a jeho bráška způlky snězený dcerkou.Asi je sežeru oba a k tomu uvařený brambory.Pochopitelně vše zastudena a natajnačku,nebot bych byl samičkou při ohřevu v mikrovlnné troubě napoment,že budím okolí a že to není zdravé na noc a vůbec co nespím a bla bla bla....
Co Vy papáte na noc?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Vždycky zbaštím tak dvě housky,vyjímečně tři a pak teprve zalehnu.Naštěstí s mladou povětšinou lože…
alcapone 04.09.2013 22:13
alcapone
"...Naštěstí s mladou povětšinou lože nesdílím..." Bože, tahle mládež! Jak NAŠTĚSTÍ!? :-?
Jack 05.09.2013 23:10
Jack
Řekněme že ona je natolik divoká že by ze mě nejen "vysportovala" ty dvě housky před spaním ale taky…
alcapone 06.09.2013 16:26
alcapone
Víš, co má společnýho ženská a fazole? Oboje potřebuje pořádnej kolík, jinak se ti odplazí k sousedo… nový
Prasak 06.09.2013 17:34
Prasak
Samozřejmě na to myslím ale podle mě není dobrý dělat tyhle věci když za dveřma číhá zvědavej elemen… nový
alcapone 06.09.2013 18:51
alcapone
Jím naposledy tak okolo 23h, spát chodím kolem půlnoci (někdy trochu přetáhnu třeba do 1h). Nepociťu… nový
Niko Bellic 06.09.2013 17:50
Niko Bellic
Než si poškodit zdraví hladem je lépe se najíst nehledě na denní a noční dobu. Hladovění vyvolává st… nový
Alfons 06.09.2013 18:13
Alfons
...jím všechno,ale po menších dávkách(pečenej bůček ve větších)...a často...a před spaním to samý...… poslední
babal 06.09.2013 21:37
babal

Jím naposledy tak okolo 23h, spát chodím kolem půlnoci (někdy trochu přetáhnu třeba do 1h). Nepociťuji, že by to něčemu vadilo. Velkou večeři nemusím, ale když je to po menších dávkách s časovým odstupem, je to fajn - nehrozí tak rychle pocit vyhladovění. 195cm/115kg.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru