Předmět Autor Datum
Taky jsem na to koukal. Z Číny už jsem objednal spoustu věcí, mezi nimi byly i dvě baterie do Samsun…
greyhound 26.08.2013 16:52
greyhound
Tzv. protipadělateské razie nejsou nic jiného než způsob, jakým se svět snaží udržovat vysoké ceny.…
IQ37 26.08.2013 17:14
IQ37
V tom dokumentu ukazovali,kterak prodávají padělek v ceně 1,5€ za plnou cenu.To nemá s udržováním ce…
tuta 26.08.2013 17:21
tuta
hlavně to je podvod na zákazníka - kupuješ si něco, u čeho čekáš nějakou jakost, kvalitu, trvanlivos…
touchwood 26.08.2013 18:49
touchwood
Otázka ale je, kdo všechno se toho "podvodu" vlastně účastní. Podle mě taky stát, protože z uměle vy…
IQ37 27.08.2013 15:17
IQ37
Marja pano,to je mi fuk co z toho má stát,hlavně at to pořádně funguje,když to potřebuju,to mám kupř…
tuta 27.08.2013 15:31
tuta
po 4 letech je ta baterka geroj, že tak dlouho vydržela. Normálně chcípají po 2 letech.
touchwood 27.08.2013 15:43
touchwood
Předpokládám, že mluvíte o dotykáčích|?
Zarniwúp 27.08.2013 16:58
Zarniwúp
Ano dotykáč 5230 mám ho 4 roky a 3 měsíce.Baterka vydrží den,večer už ju dávám nasosat.Sleduju,že ja… poslední
tuta 28.08.2013 16:10
tuta
Nereagoval jsem na tebe, ale na touchwooda. Tohle řazení příspěvků je naprosto nepřehledné.
IQ37 28.08.2013 01:09
IQ37
Taky mi přijde, že původní engine je přehlednější. Navíc se blbě hledá poslední příspěvek, v tom pře…
Prasak 28.08.2013 01:11
Prasak
v tom přehledu nahoře to nejde vidět, pokud jsou texty delší. Úplně úplně vpravo, za časem příspěv…
Zarniwúp 28.08.2013 01:50
Zarniwúp
No jo, ale kdo má hledat pár pixelů? A na mobilu je to tuplem na hovno. IMHO je blbý to, že se v tom…
Prasak 28.08.2013 04:30
Prasak
souhlas, je to hrozny.
RedMaX 28.08.2013 09:47
RedMaX
Ok, předpokládám, že s tím los něco udělá. Na mobilu to asi žádná sláva nebude, mně to takhle na 11"…
Zarniwúp 28.08.2013 12:29
Zarniwúp
Dokument jsem nevidel. Vidim to tak, ze je treba rozlisovat. Padelek typu PLIMA nebo Adibas bi neva…
RedMaX 26.08.2013 22:14
RedMaX
Já si co rok kupuju u ťamana tenisky na kolo (takto padělek Nike - akorát tu "fajfku" to má naopak :…
mif 26.08.2013 22:21
mif
No ja s botama u tamanu uz davno prestal, tady na debatach jsem resil slevneny se sportissima a uz a…
RedMaX 26.08.2013 22:46
RedMaX
Já botky řeším tak, že mi musí naprosto sedět a být pohodlné okamžitě. Přesný došlap, patou "počítám…
Zarniwúp 26.08.2013 22:51
Zarniwúp
To mas jednoduchy, kazda ta firma ma nejakej strih, nejakej tvar co dodrzujou a nemeni to. Tak tobe…
RedMaX 26.08.2013 23:03
RedMaX
Jo, těm dětskejm botičkám bych věřil, akorát mi není jasný, jak z těch dvouletejch špuntů dostanou i…
Zarniwúp 26.08.2013 23:16
Zarniwúp

Taky jsem na to koukal. Z Číny už jsem objednal spoustu věcí, mezi nimi byly i dvě baterie do Samsungů, obě šlapou bez problémů už dva roky. Ty z tý Nokie v dokumentu nejspíš nejsou dimenzované na větší nabíjecí proud (tuším že testovali s 2A) tak se výbuchu skoro nedivím. Standardní nabíječky mají 1-1,5A, USB 0,5A. Asi bych se toho moc nebál. Jen do mýho Nota II bych kopii neriskoval, tam se nabíjí 2A :-)
Taky mne zarazily ty brzdové destičky, tam to vypadalo, že ten oficiální prodejce padělky dokonce podporuje... jen to bude víc hučet :-) Docela mě zarazilo, že se prodejci vůbec netajili tím, že prodávaji padělky.

V tom dokumentu ukazovali,kterak prodávají padělek v ceně 1,5€ za plnou cenu.To nemá s udržováním ceny co společnýho.Koupím si šunt za pár kaček,potom nemůžu čekat zázraky,ale koupit si ve značkovým obchodě šunt za plnou palbu,by mě pěkně nasralo.

Otázka ale je, kdo všechno se toho "podvodu" vlastně účastní. Podle mě taky stát, protože z uměle vydržovaných cen má větší příjem na daních, než z levného - byť tzv. padělaného - zboží. Jenže se o tomto hlavním důvodu tolik nemluví a nepíše. Morálka nade vše! :-)

Ano dotykáč 5230 mám ho 4 roky a 3 měsíce.Baterka vydrží den,večer už ju dávám nasosat.Sleduju,že jak se dříve vybije,tak je i dříve nabitá.Pokud mám felefon jen položenej a nikde nemozuju,tak vydrží i 4 dny.Vzhledem k tomu co jsem si přečetl na forech,tak je baterka ještě dobrá :o).

v tom přehledu nahoře to nejde vidět, pokud jsou texty delší.

Úplně úplně vpravo, za časem příspěvku je u příspěvku zabarvená kolmá linka. Tmavě červená poslední, červená nové (nebo obráceně?). Je to o zvyku, ale hledá se podle toho dobře.

edit: Naopak úplně vlevo jsou modře označené tvoje příspěvky a fialově příspěvky zakladatele diskuze.

Dokument jsem nevidel.

Vidim to tak, ze je treba rozlisovat.
Padelek typu PLIMA nebo Adibas bi nevadi vubec, padelek kdy original stoji 300,- a to "same" prodava taman za 50,- je uz horsi, ale v zasade me nechava taky klidnym, padelek v cene originalniho zbozi ve znackovem obchode mi vadi hodne, ale s zadnym takovym jsem se dosud nesetkal, slysel jsem neco o Adidasu, ale tuhle znacku nemusim, takze vic nevim.

No ja s botama u tamanu uz davno prestal, tady na debatach jsem resil slevneny se sportissima a uz ani to nebudu nadale praktikovat, nevyplati se mi to. Ale tak na kolo je to neco jinyho, na ty slapce se to snad nerozpadne :-), ja ale na kole jezdim v tretrach, mam takovyty nacvakavaci slapky. Nicmene tamanska obracena fajfka je snad uz legendarni, na to by meli dat tamanovi ochrannou znacku, teda zadny padelek. :-D

Já botky řeším tak, že mi musí naprosto sedět a být pohodlné okamžitě. Přesný došlap, patou "počítám" tloušťku podrážky, tuhost, měkkost etc.... Prostě musí být "to ono". Nemůžu za to, že prakticky vždy skončím v botách Nike, nebo Fila. Jestli jsou origo netuším, podle toho co i vydrží asi jo.

To mas jednoduchy, kazda ta firma ma nejakej strih, nejakej tvar co dodrzujou a nemeni to. Tak tobe sedi ty dve zmineny, nekdo nosi rad Prestige, ja to dam na nohu a za rohem mam puchyre a otoky, proste mi ten jejich tvar nesedi ani trochu. Jo a slysel jsem, ze uz i ty Prestige maji padelky.
A jeste jedna vec, nekde jsem cetl, ze testovali detsky boticky a ze zdravotniho hlediska vysli nejlip ty padelany od vietnamcu, ktery testovali jen pro srovnani. :-D

Jo, těm dětskejm botičkám bych věřil, akorát mi není jasný, jak z těch dvouletejch špuntů dostanou informace, kde je botka tlačí. :-)
Prestige jsem kdysi zkoušel, to vůbec nešlo. Švára ale myslím jiný nenosí.
edit: Ze zkoušení "to se roztáhne" jsem se vyléčil někdy ve dvaadevadesátým, kdy jsem si koupil nějaký italský za 700,-. I když na tehdejší dobu to bylo dost peněz, tak jsem je po čtrnácti dnech zahodil, měl jsem úplně zničený kotníky.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru