Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Co říkáte na projekt OpenCard?

Nekde jsem cetl, ze delali studii, ze v buse inhalujes uplne stejne jako kdyz budes stat vedle te silnice, kde ten bus jede. No ty auta to je hrozny, souhlasim. Jinak bydlim na okraji Prahy a do prace chodim po tom okraji, jako pres pole, lesem a vilovou ctvrti a na zaver sidliste. Fakt bomba, chodil jsem i do centra a tohle je uplne neco jinyho. Proste ten argument ohledne aut beru, nesnasim automobilisty jak svym neurvalym chovanim likvidujou zivot nam ostatnim.

Jinak chodim cca. 1,5h, ale ja to casto dobehnu do 45minut (z prace temer vzdy, rano kdyz se mi nechce, tak si privstanu), busem bych to mel asi o 10minut kratsi, takze to cas nezere.

Jinak pomerne hodne lidi jezdi na kole, tim se da snizit ta dochazkova doba temer na stejny cas jak MHD, jasne furt tu jsou ty emise. :-/

Dojit se da ale hodne, z 5ky na 8ku, na 11ku, na 12ku, je to dal, ale dojit se to da, samozrejme ne pro duchodce, to je jasny.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat