Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jakou nejnáročnější práci jste dělali?

Jo, jednotvárná práce, to je fakt hnus. Strávil jsem měsíc po střední v kovovýrobě. Byl jsem na začátku linky a zakládal jsem plech pro výrobu trubek. Měl jsem k dispozici jeřábek s ovládáním, ze kterého po 20 minutách začaly bolet palce. Svitek plechu (rozuměj kovový pás o tloušťce 4,5 - 8mm) o hmotnosti kolem 1,5tuny se musel vzít se zásobníku, položit na váhu, přesunout do stroje, založit. Dál byla svářečka, kde se to navařilo na předchozí kus a jelo to dál (dál byl pak v podzemí dynamický zásobník, aby linka jela kontinuálně, ale my mohli stavět a navařovat). 56 svitků za směnu. Do toho jsem musel hlídat, jestli jsou svitky správně "zastřižené" (bylo to na nich napsané), musely být stejně, protože pak vznikl problém na svářečce. Tedy dělat si v zásobníku průběžně pořádek a ještě nepřekážet velkým podstropním jeřábům, když si tam něco kolem měl předávaly (nademnou se křížily). Navíc jsem za ten měsíc vychytal dvě noční. Dobrý způsob, jak člověka motivovat, že tohle už nikdy nechce zažít.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat