Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Výročí

jako kdyby Kalousek nečas a spol. nebyli bezpáteřní diletanti, že? :))

Za posledních 7 let pravicových vlád vzrostlo zadlužení státu rekordně - krade se neskutečným způsobem. A jestli to tobě nevadí, tak mně teda zatraceně jo! Protože my, občané tohoto státu, jsme za to dostali jen pár km nekvalitně postavených dálnic (které je třeba po pár měsících opravovat), ořezané služby (znefunkčněné ÚP, registry vozidel, atd.) a ještě nadávky od politiků, že si žijeme nad poměry. A klidně mě můžeš hodit k těm "za buřta," protože tuhle demagogii používají jen lidi chudí duchem nebo lidi s vymytým mozkem. Je to totéž, jako když někdo tvrdí, že pravicové strany volí jen mafiáni.

Pokud vám to totiž nedošlo, politikům se moc hodí, když se společnost polarizuje, protože místo toho, aby kontrolovala politiky, bojují jednotlivé části společnosti mezi sebou a na kontrolu politiků jim nezbývá čas. Ti tak mohou "odklánět" veřejné prostředky přes zakázky svým kámošům, můžou zaměstnávat různé Nagyové a ještě popichovat ty své fanoušky proti ostatním. A když se na něco náhodou přijde, stačí se opřít o ty své skalní fandy a nějak se to ustojí. Toto není o pravici nebo o levici, ale o kamarádech, co si ze státu udělali dojnou krávu. Naštěstí ODS je už prokouknutá skrznaskrz a jde do kopru, sTOPku to ještě čeká (Drábek už zase vystrkuje růžky) a socdem, tam se právě bojuje mezi těmi slušnějšími a Zemanovou bandou. Není to ideální, ale já koho volit mám a rozhodně budu kroužkovat hodně pečlivě.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat