Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Nový prezident

Co si myslíte, vyhráli jsme to se Zemanem, oproti Klausovi? Co si myslíte o jeho krocích, vede nás k lepší budoucnosti, nebo si buduje diktaturu?
Prvně rozpustil sněmovnu, teď se zaměřil na nejvyšší soud.
Upřímně bych vrátil na trůn Havla, kdyby to bylo možné.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Havel byla taková loutka a nikdy jsem ho rád neměl, Klaus pro změnu vše vytuneloval. Takže Zeman je…
VojtaCZ 28.08.2013 15:22
VojtaCZ
Klaus pro změnu vše vytuneloval. Takže Zeman je zatím nejlepší dovolím si na tebe naposled zareagov…
lední brtník 02.09.2013 09:13
lední brtník
Mně je to úplně u prdele! :-) Já na to seru, hádat se věčně na internetu, stejně se tím nic nedokáže…
VojtaCZ 02.09.2013 19:41
VojtaCZ
Proč se bojíš si přečíst cizí názor? V tom případě nechoď s kůží na trh a názor si nech pro sebe. To…
Prasak 02.09.2013 20:36
Prasak
ne si před nimi zacpávat uši To přesně komouši dělaj...
GTS 02.09.2013 20:47
GTS
A co jako? ::) Cos zase chtěl dokázat? :-/ Neumíš nic jiného, než nadávat na komunisty a sám jsi an…
VojtaCZ 03.09.2013 18:42
VojtaCZ
Viděls, že bych se tady na debatách opíral přímo do tebe?! Což se týče znalostí si my dva nemáme co… nový
GTS 04.09.2013 14:52
GTS
Ne, to ne. Přímo do mě ses neopíral, ale už mě tvoje bláboly začínaly štvát. nový
VojtaCZ 04.09.2013 17:48
VojtaCZ
Hlavně, že ty tvoje kecy dávaj smysl :-D nový
GTS 04.09.2013 19:24
GTS
Vždyť já ty cizí názory akceptuju, jenom mi přijde praštěný svoje názory na internetu do krve obhajo…
VojtaCZ 03.09.2013 18:38
VojtaCZ
A ty to neděláš? nový
GTS 04.09.2013 14:52
GTS
Už ne. nový
VojtaCZ 04.09.2013 17:47
VojtaCZ
Můj známý říká, že je to debil, Je to debil. Debilem bych ho tedy nenazval, spíš arogantím buranem poslední
mnua.al 04.09.2013 21:18
mnua.al

Klaus pro změnu vše vytuneloval. Takže Zeman je zatím nejlepší

dovolím si na tebe naposled zareagovat, jinak se duševní lenosti vyhýbám.

exploze korupce spolu se zametáním zlodějin pod koberec tu nastala právě za oposmlouvy čssd+ods, kdy si poslanci těchto stran rozkradli výnosná koryta v podnikových radách a jejich kmotři vytunelovali nejdřív privatizaci, dodnes pak veřejné zakázky bez soutěže díky zavázaným straníkům.
o ekonomické úspěšnosti estébácko-vekslácké pakáže mluví veškeré vytunelované banky a fondy v 90.letech.
letošní klausova milost se týkala kmotrů ods a právě těchto tunelářů.

ke tvým oblíbeným neušpiněným komoušům: kde se v kraji dostanou k lizu (rop), kradou úplně stejně.
že malá i velká privatizace stály z poloviny na nakradených penězích z bolševického režimu a na estébácích a známostech z ministerstev z časů ksč, to nepochybuj.

A co jako? ::) Cos zase chtěl dokázat? :-/

Neumíš nic jiného, než nadávat na komunisty a sám jsi ani nevěděl, kdo jsou to bratři Mašínové. Taková základní věc! Začni u sebe a až pak mě poučuj. Třeba takový Prasak má (očividně) spoustu znalostí, zkušeností a dá se s ním prostě komunikovat, ikdyž má jiné názory. To se o tobě říct nedá.

PS: Takových mezer máš asi víc. Každý sice někdy udělá chybu, ale u tebe je to dost špatný.

Viděls, že bych se tady na debatách opíral přímo do tebe?! Což se týče znalostí si my dva nemáme co vyčítat.
Akorát mi příjde mrdlý preferovat něco, čeho se chtěli lidi zbavit 40 let. A teď příjdeš ty, chytrák, kterej v tý době chodil po houbách a začneš vykládat, jak to bylo super. -_-

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru