Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Nový prezident

Co si myslíte, vyhráli jsme to se Zemanem, oproti Klausovi? Co si myslíte o jeho krocích, vede nás k lepší budoucnosti, nebo si buduje diktaturu?
Prvně rozpustil sněmovnu, teď se zaměřil na nejvyšší soud.
Upřímně bych vrátil na trůn Havla, kdyby to bylo možné.

Předmět Autor Datum
Cesko nie je Amerika, prezident ma okliestene pravomoci, takze tu snemovnu, kde si poslanci lietali…
fleg 21.08.2013 16:26
fleg
Tak pravdoláskař nejsem, čili Havla ne. S Klausem se dalo leckdy souhlasit, ale všechno, co udělal,…
Kurt 21.08.2013 16:31
Kurt
Tak pravdoláskař nejsem a napadá mě například Zdeněk Svěrák Tato dvě tvrzení si IMHO protiřečí...
Dale Cooper 21.08.2013 17:13
Dale Cooper
Asi jo. Byl to jen příklad - možná jsem mohl napsat Marek Eben.
Kurt 21.08.2013 21:09
Kurt
Počkej - Marek Eben kouří a prý jednou řekl i sprosté slovo :-)
Dale Cooper 21.08.2013 21:13
Dale Cooper
prý jednou řekl i sprosté slovo No jo, no, je to málo... :-|
Zarniwúp 22.08.2013 20:59
Zarniwúp
a co kouří? doufám, že nepatří k těm pár procentům? :puff:
Bemma 22.08.2013 21:35
Bemma
To se teprve uvidí, co z toho vyleze. Zatím plní co sliboval a to, že i za jeho přispění je "modrý p…
M-Pol 21.08.2013 17:04
M-Pol
Havla bych radši nechal dál škvařit v pekle... To už by bylo lepší kdyby se vrátil Klaus, i když sou…
cejna 21.08.2013 19:43
cejna
Ne že bych byl za Zemana nějak odvázaný, ale až toho v životě dosáhneš alespoň desetinu jako on, tak…
M-Pol 21.08.2013 20:18
M-Pol
Zeman se jako hovado chová. Nevidím důvod, proč bych to nemohl napsat. Obvzlášť, když on sám podobne…
cejna 22.08.2013 05:57
cejna
To, že se sem tam chová jako "řezník" a na nic si nehraje, ale neznamená, že je hovado. To je totiž…
M-Pol 22.08.2013 06:10
M-Pol
Původně jsem hodlal použít několik ještě peprnějších výrazů než hovado. Nakonec po autocenzuře jsem…
cejna 22.08.2013 07:14
cejna
Co Zeman dokázal? Lezl komančům do prdele, byl členem KSČ. Po převratu chytře a za pomocí lží využil…
Georgij Gadjukin 22.08.2013 06:09
Georgij Gadjukin
Hezky napsaný, podepisuju bez výhrad :-).
cejna 22.08.2013 07:11
cejna
1+
Zarniwúp 22.08.2013 10:18
Zarniwúp
Souhlas, popelníčci. :-)
GTS 29.08.2013 23:26
GTS
Plní co sliboval? http://zpravy.idnes.cz/pul-roku-od-zvoleni-zemana-prezidentem-d9o-/domaci.aspx?c=A…
Prasak 21.08.2013 22:31
Prasak
Ještě po něm pojmenovat nějaký pití [ ] :-D
Niko Bellic 21.08.2013 22:44
Niko Bellic
A má už i sochu [94socha_milos_zeman_tn.jpg]
Kráťa 21.08.2013 23:05
Kráťa
A necitlivá chodidla, takže si pořídil hůlku. http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/zpevak-dan-hulka-chce-…
karel 21.08.2013 23:22
karel
Samozřejmě, že každá mince má dvě strany. Takže zjednodušené. Ten kdo nedosáhne ani na průměrný plat…
M-Pol 22.08.2013 05:52
M-Pol
Už je i na fejsbůku. SPOZ
karel 21.08.2013 19:44
karel
Strana Přátel Organizovaného Zločinu?
JR_Ewing 21.08.2013 20:56
JR_Ewing
Spolek Permanentně Ožralých - Zemanovci.
Dale Cooper 21.08.2013 21:14
Dale Cooper
Strana poskoků ožralce Zemana
mnua.al 21.08.2013 23:21
mnua.al
Je to tezky, americkyho spicla Havla jsem nesnasel, to same ale mohu rict o rusackych agentech Klaus…
RedMaX 21.08.2013 23:44
RedMaX
IMHO pánové Zeman a Klaus jsou v politice profesionálové (na rozdíl třeba od pana Havla) i když o je…
Yarda 22.08.2013 11:09
Yarda
Průšvih je, že prezident by měla být osobnost apolitická, smiřující, s nadhledem, tolerantní, shovív…
Moas 22.08.2013 13:00
Moas
apolitický - bolševik smiřující - štváč s nadhledem -sebestředný tolerantní - arogantní shovívavý -…
Georgij Gadjukin 22.08.2013 13:21
Georgij Gadjukin
ono se v podstatě posledních cca 10 let na Hradě nic nezměnilo. Snad jen tenisové rakety vystřídaly…
touchwood 23.08.2013 07:53
touchwood
IMHO se panu prezidentovi promyšleným postupem podařilo vyklidit vládní a parlamentní Augiášův chlív…
Yarda 22.08.2013 13:40
Yarda
A co vyklidil? Do vlady radobyodborniku dosadil svoje kamarady, pricemz kazdy z nich je odborne i li…
cejna 22.08.2013 21:47
cejna
Toto Zemanovi upřít nejde - manipulátor je to vynikající a kroky, které dělá, většinou přesahují lev…
Moas 22.08.2013 22:06
Moas
[MBB4d3a55_kancler.gif]
Prasak 22.08.2013 20:32
Prasak
Je potřeba aktualizovat videoklip.
mnua.al 23.08.2013 14:46
mnua.al
http://www.youtube.com/watch?v=xESsHNVWAW0 nebo takhe to je daleko lepší..
AZOR 24.08.2013 00:11
AZOR
V zásadě souhlasím s M-Polem. Po těch dvou lotrech, co tam byli předtím máme konečně alespoň trochu…
Petr_70 25.08.2013 00:47
Petr_70
Havel byla taková loutka a nikdy jsem ho rád neměl, Klaus pro změnu vše vytuneloval. Takže Zeman je…
VojtaCZ 28.08.2013 15:22
VojtaCZ
Ale prosímtě, copak Klaus osobně vytuneloval? Že se tunelovalo o stopéro za jeho éry jest pravda, al…
Dale Cooper 28.08.2013 15:51
Dale Cooper
Myšleno samozřejmě obrazně :), jistě, Klaus sám vše nevytuneloval. ;o))
VojtaCZ 28.08.2013 15:52
VojtaCZ
Snad nemyslíš, že odchod Klause na tom něco změní? Klaus byl alespoň schopný ekonom a nejednou se uk…
Prasak 28.08.2013 23:19
Prasak
To je zvláštní, že v tom intenzivním nadávání na Brusel jsme v Evropě téměř sami. I v drsnou krizí z…
JR_Ewing 29.08.2013 07:57
JR_Ewing
Klaus byl alespoň schopný ekonom Spíš všehoschopný...
Petr_70 29.08.2013 08:06
Petr_70
To by se dalo říct spíš o současným takyprezidentovi.
Prasak 29.08.2013 20:19
Prasak
Z principu - člověk, který prokazatelně lže (volební kampaň, speciálně pak "vzdání se" Šloufa, aby t…
JR_Ewing 29.08.2013 08:02
JR_Ewing
Vsak on tim odrazem taky je.
merlouska 29.08.2013 11:12
merlouska
Při přímé volbě to nemůže být ani jinak, než že je prezident odrazem těch, co ho volili.
Prasak 29.08.2013 20:20
Prasak
Proto spíš než na jeho příznívce nadávám na těch 45% oprávněnýh voličů, kteří k volbám nedorazili. T…
JR_Ewing 29.08.2013 20:23
JR_Ewing
Hm, to sedí. Je to sice od "toho chci" po "nejmenší zlo", ale líp to asi udělat nejde.
Zarniwúp 29.08.2013 20:37
Zarniwúp
No a koho těch 45% lidí mělo volit? Žida Fischera? Schwarzenberga? Bobošíkovou? Dienstbiera? Já ty l…
Dale Cooper 29.08.2013 22:21
Dale Cooper
Přesně, v tomhle výběru NEBYL žádný rozumný kandidát. Přiznávám že jsem Zemana volil, ale jen se seb…
Jack 30.08.2013 07:49
Jack
Můžu jen napsat přes kopírák, co ty. Včetně volby se sebezapřením.
Dale Cooper 30.08.2013 15:35
Dale Cooper
Zajímalo by mne, koho si myslíte, že by těch 45% oprávněných voličů asi tak volilo. Ony totiž další…
Petr_70 30.08.2013 09:58
Petr_70
Klaus pro změnu vše vytuneloval. Takže Zeman je zatím nejlepší dovolím si na tebe naposled zareagov…
lední brtník 02.09.2013 09:13
lední brtník
Mně je to úplně u prdele! :-) Já na to seru, hádat se věčně na internetu, stejně se tím nic nedokáže…
VojtaCZ 02.09.2013 19:41
VojtaCZ
Proč se bojíš si přečíst cizí názor? V tom případě nechoď s kůží na trh a názor si nech pro sebe. To…
Prasak 02.09.2013 20:36
Prasak
ne si před nimi zacpávat uši To přesně komouši dělaj...
GTS 02.09.2013 20:47
GTS
V horším případě zacpávaj huby. Tohle už taky ukázali.
Prasak 02.09.2013 20:52
Prasak
A co jako? ::) Cos zase chtěl dokázat? :-/ Neumíš nic jiného, než nadávat na komunisty a sám jsi an…
VojtaCZ 03.09.2013 18:42
VojtaCZ
Viděls, že bych se tady na debatách opíral přímo do tebe?! Což se týče znalostí si my dva nemáme co…
GTS 04.09.2013 14:52
GTS
Ne, to ne. Přímo do mě ses neopíral, ale už mě tvoje bláboly začínaly štvát.
VojtaCZ 04.09.2013 17:48
VojtaCZ
Hlavně, že ty tvoje kecy dávaj smysl :-D
GTS 04.09.2013 19:24
GTS
Vždyť já ty cizí názory akceptuju, jenom mi přijde praštěný svoje názory na internetu do krve obhajo…
VojtaCZ 03.09.2013 18:38
VojtaCZ
A ty to neděláš?
GTS 04.09.2013 14:52
GTS
Už ne.
VojtaCZ 04.09.2013 17:47
VojtaCZ
Putin všechno umí http://video.idnes.cz/?c=A110812_102359_zahranicni_aha&idVideo=V110812_113602_tv-z…
Kráťa 02.09.2013 01:35
Kráťa
Můj známý říká, že je to debil, Je to debil. Debilem bych ho tedy nenazval, spíš arogantím buranem poslední
mnua.al 04.09.2013 21:18
mnua.al

Cesko nie je Amerika, prezident ma okliestene pravomoci, takze tu snemovnu, kde si poslanci lietali kade tade nerozpustil, ona sa rozpustila sama.
Klaus nebol o moc lepsi, nicmenej prezidneti su v nasich koncinach len take figurky, ozajstnu moc ma vlada a politicke strany.
Havel nebol dobrym politikom, bol asi dobrym clovekom, ale politikom dobrym nebol.

Tak pravdoláskař nejsem, čili Havla ne. S Klausem se dalo leckdy souhlasit, ale všechno, co udělal, přerazila ta šílená amnestie, na kterou doplatí spousta slušných lidí. Zeman? Ten se prezidentem stát neměl, ale když to lidi chtěli...
Osobně bych (i vzhledem k roli, kterou prezidentovi naše politické zřízení přisuzuje) rád viděl na tom postu někoho kultivovaného a lidem uznávaného - napadá mě například Zdeněk Svěrák. Leč, toho se nedočkám.

Zeman se jako hovado chová. Nevidím důvod, proč bych to nemohl napsat. Obvzlášť, když on sám podobnejma slovama nešetří. Hodnocení toho kdo co dokázal je hodně subjektivní. Z mýho pohledu toho on zase tolik nedokázal. Najde se určitě spousta oborů, ve kterých jsem třeba já dokázal víc než on...

Co Zeman dokázal? Lezl komančům do prdele, byl členem KSČ. Po převratu chytře a za pomocí lží využil blbosti a mentality tohoto hovadskýho národa aby se dostal k moci. S Klausem ruku v ruce, podpisem opo smlouvy, zlikvidoval poslední zbytky "slušné" politiky a ukázal některým, že krást se vyplatí a politika není o službě lidu, ale o tom, jak namastit vlastní kapsu. Dál dokázal naplivat špínu na kohokoliv, kdo se ocitl v jeho blízkosti a nebyl mu po chuti. V prezidentských volbách, opět za pomoci naprosto bezprecedentních lží přesvědčil již zmiňovaný "národ", že on je tím nejlepším řešením. Celej jeho život je jedna velká lež a svinstvo.
Pokud bych ve svém životě dokázal jen desetinu toho co on, tak bych raději hanbou spáchal sepuku.
Nejvíc se bojím toho, co ještě dokáže... Na emigraci jsem starej.

Plní co sliboval?
http://zpravy.idnes.cz/pul-roku-od-zvoleni-zemana-prezidentem-d9o-/domaci.aspx?c=A130726_1956268_domaci_klm
Hlavně si nasáčkoval kamarády, kam jen mohl. Naštěstí mu Rusnok neprošel. Zatím jen dělá dusno a hospodští povaleči a ti, co se neumí podívat na druhou stranu mince, se radují, že "tam nahoře udělal vítr". Ale bolavý palce, virózy, korunovační skorošavle... vzhledem k frekvenci jeho nemocí to považuji za horší reprezentaci ve světě, než jedno Klausovo pero. Ještě po něm pojmenovat nějaký pití, aby se to dobře prodávalo, jako to udělali s Jelcinem.
No jo, máme takovýho vůdce, jakýho si zasloužíme.

Samozřejmě, že každá mince má dvě strany.
Takže zjednodušené.
Ten kdo nedosáhne ani na průměrný plat bude na jedné straně a to je v tomto bordelu 70%, asi to budou ti hospodští povaleči, očekává zlepšení i třeba tím "Zemanem".
Je jisté, že druhé straně 30% se to líbit nebude z obavy a nenažranosti, co kdyby náhodou by měli slevit.
(jo a máme takového "vůdce" který vyhrál volby a přesto vlak nejede)

A co vyklidil? Do vlady radobyodborniku dosadil svoje kamarady, pricemz kazdy z nich je odborne i lidsky mnohem horsi nez jeho predchudce. A co mame v rukach my volici? Kdyz tak ctu nektery prispevky, zejmena levicovych volicu, tak si rikam, ze to ve volbach zase tem myslicim a zodpovednejsim lidem posere nezodpovedna masa mene myslicich .....

Toto Zemanovi upřít nejde - manipulátor je to vynikající a kroky, které dělá, většinou přesahují level, na který jsou schopni domyslet jeho oponenti. Ne vždy se mu to provede (Bátora), ale jinak je v tomhle fakt dobrej.
Ovšem škoda, že zatím toho využívá k prosazování osobních zájmů a ne ve prospěch Republiky.

Snad nemyslíš, že odchod Klause na tom něco změní?
Klaus byl alespoň schopný ekonom a nejednou se ukázalo, že jeho předpovědi a názory se splnily, třeba to, že společná evropská měna je blbost, což se nakonec ukázalo, viz krize Eurozóny.
Spoustě lidí se Klaus nelíbil z toho principu, že dokázal jít proti proudu a tendenčnímu lezení do evropskýho zadku a dokázal říct nahlas to, co si jiní jen špitali - jeho teorie o globálním oteplování. Jen si to posral amnestií, jen on a Bůh ví, proč to udělal.

To je zvláštní, že v tom intenzivním nadávání na Brusel jsme v Evropě téměř sami. I v drsnou krizí zasaženém Řecku si 60% obyvytel stále přeje být v EU a platit Eurem. O intenzivní snaze o integraci ze strany Balkánských států a nove Ukrajiny ani němluvě. Krizi eurozony způsobila nezodpovědnost politiků těch států a lhaní si do vlastní kapsy. Nic jiného.
Jestli to naše nadávání na EU nebu spíš důsledkem intenzivní proti-EU rétoriky naších politiků a díky tomu prezentaci v mediích. Oni pak jen přiživují to, co sami zaseli. Oni vytvořili fobii a pak ji už jen přiživují.

Z principu - člověk, který prokazatelně lže (volební kampaň, speciálně pak "vzdání se" Šloufa, aby to hned potom s ním oslavil) není dobrý prezident. Člověk, který vědomě, místo aby konflikty zjěmňoval a brousil hrany jen přilívá olej do ohně a konfilikty vyostřuje není dobrý prezident. Člověk, který tají své úmysly, žádné své kroky zásadně nevysvětluje a jedná stylem "já jsem to řekl, tak to tak bude" není dobrý prezident (v tomhle ovšem není sám, to dělá jen málokdo z našich politků, proto to tu tak vypadá). Člověk, který sestaví vládu z lidí blízkých ekonomickým zájmům svých kamarádů není dobrý prezident. A v neposlední řadě, člověk, který je závislý na alkoholu není dobrý prezident.

Ale jak si to tak po sobě čtu, děsím se, že by mohl být odrazem většiny tohoto národa.

Proto spíš než na jeho příznívce nadávám na těch 45% oprávněnýh voličů, kteří k volbám nedorazili. Tedy zejména k prvnímu kolu.

Částečně je také problém ve volebním systému, který zvýhodňuje stranu, kde je méně alternativ - i když se může většině protivit - krásně popsáno zde http://novak.blog.respekt.ihned.cz/c1-58338600-volme-koho-chceme

Podobné zklamání jsem zažil při senátních volbách, kdy jsem musel v druhém kole vybírat mezi komunistkou a neschopným sociálním demokratem.

Klaus pro změnu vše vytuneloval. Takže Zeman je zatím nejlepší

dovolím si na tebe naposled zareagovat, jinak se duševní lenosti vyhýbám.

exploze korupce spolu se zametáním zlodějin pod koberec tu nastala právě za oposmlouvy čssd+ods, kdy si poslanci těchto stran rozkradli výnosná koryta v podnikových radách a jejich kmotři vytunelovali nejdřív privatizaci, dodnes pak veřejné zakázky bez soutěže díky zavázaným straníkům.
o ekonomické úspěšnosti estébácko-vekslácké pakáže mluví veškeré vytunelované banky a fondy v 90.letech.
letošní klausova milost se týkala kmotrů ods a právě těchto tunelářů.

ke tvým oblíbeným neušpiněným komoušům: kde se v kraji dostanou k lizu (rop), kradou úplně stejně.
že malá i velká privatizace stály z poloviny na nakradených penězích z bolševického režimu a na estébácích a známostech z ministerstev z časů ksč, to nepochybuj.

A co jako? ::) Cos zase chtěl dokázat? :-/

Neumíš nic jiného, než nadávat na komunisty a sám jsi ani nevěděl, kdo jsou to bratři Mašínové. Taková základní věc! Začni u sebe a až pak mě poučuj. Třeba takový Prasak má (očividně) spoustu znalostí, zkušeností a dá se s ním prostě komunikovat, ikdyž má jiné názory. To se o tobě říct nedá.

PS: Takových mezer máš asi víc. Každý sice někdy udělá chybu, ale u tebe je to dost špatný.

Viděls, že bych se tady na debatách opíral přímo do tebe?! Což se týče znalostí si my dva nemáme co vyčítat.
Akorát mi příjde mrdlý preferovat něco, čeho se chtěli lidi zbavit 40 let. A teď příjdeš ty, chytrák, kterej v tý době chodil po houbách a začneš vykládat, jak to bylo super. -_-

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru